першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Розігнати адміністративні суди - не авантюра, а гостра необхідні

31-08-2009 09:06 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1251698771.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За дослідженнями громадського центру "Солідарність проти корупції", що діє майже 5 років при Полтавській профспілці "Солідарність", майже третина громадян, що відповідали на запитання волонтерів підтримують ініціативу Прем"єр-Міністра по ліквідації адміністративних судів, як найбільш корумпованої структури судової гілки влади. Звичайно, з господарськими судами мають справи не дуже багато громадян-фізичних осіб, про махінації в них ходять слухи. А от про те, що в адміністративних судах ніколи не виграєш судового процесу, якщо не сплатиш певну суму(інколи дуже значну). В той же час зросла довіра до апеляційного суду та помітився. хоч і незначний, ріст довіри до районних судів. Ідея розпуску адміністративних судів підтримується більшістю правозахисників області. В іншому випадку потрібно вивішувати офіційні розміри хабарів за відповідні "послуги" суддів прямо на приміщеннях цих судів.

31-08-2009 09:06 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1251698771.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua