першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Припартійні політтехнологи злякалися молоді

03-09-2009 22:50 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252007432.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Припартійні політтехнологи оббріхують активні молодіжні організації, відвертаючи таким чином увагу громадськості від невиконання політичними партіями своїх передвиборчих обіцянок. Про це заявили сьогодні у Національному комітеті всеукраїнської громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

Як повідомили у Національному комітеті кампанії, сьогодні політтехнологи однієї з політичних партій розповсюдили у мережі Інтернет неправдиве повідомлення про те, ніби «МОЛОДІЖНА ВАРТА» займається “контролем за расовою чистотою української молоді”.

“Повідомлення є дезінформативним, оскільки цілі і завдання у кампанії – абсолютно інші,” – коментує ситуацію член Національного комітету «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Дмитро Сінченко. – “Прикро, що припартійні політтехнологи не можуть протиставити нічого, окрім брехні, на нашу критику щодо невиконання їхніми замовниками своїх передвиборчих зобов’язань.”

Нагадуємо, що «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» – це всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування.

Докладніше про діяльність «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» читайте на сайті http://mvarta.org.ua

Коротко про передвиборчі обіцянки, дані молоді політичними силами під час останніх виборів до Верховної Ради, читайте тут – http://mvarta.ho.ua

Моніторинговий звіт «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» щодо молодіжної політики за І-й квартал 2009 року можна завантажити тут - http://mvarta.org.ua/index.php?option=com_remository&Itemid=80&func=select&id=3

Джерело: МОЛОДІЖНА ВАРТА

03-09-2009 22:50 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252007432.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua