першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вона працює і обіцяє цукор по 4 грн, а він вже дорожче долара

04-09-2009 08:10 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252041016.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Полтавщина спеціалізується на виробництві цукру, а ціни на цей продукт лише за останні 4 дні підвищувались 7 разів, практично по двічі на добу: зранку та ввечері. Сьогодні зранку екомаркети пропонують цукор по 9,20 грн. Увечері побачимо нові ціни. Кажуть, прем"єр припасає цукор на вибори, але ж консервація, якою взимку рятуються найменш забезпечені, практично зупинилась у всіх незаможних сім"ях. Внуки випрошують останні копійки у бабусь на цукор для варення. Хто спрямував цю акцію проти дітей? Чи може це акція проти уряду? Але навіщо тоді Тимошенко було обіцяти на всю Україну цукор по 4 гривні? Бездарні тоді в неї піар-технологи? Цукор напередодні виборів рейтингу не прибавить. Він потрібен зараз. І це зрозуміло навіть обкраденим дітлахам, а їх мами тьоті Юлі цьогорічну консервацію не пробачать. Тож збираючи кошти на вибори таким бездарним способом можна серйозно зашкодити своєму рейтингу.

04-09-2009 08:10 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252041016.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua