першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Про депутатів місцевих рад "незлим тихим словом..."

07-09-2009 12:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252315812.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про депутатів місцевих рад – „Незлим, тихим словом…”

Невдовзі після виборів Президента Україні, виборцям доведеться визначатися зі складом місцевих рад. В областях, районах та містах завершується перша каденція рад, обраних за пропорційним принципом. Тому можна вже підбивати перші підсумки та робити висновки щодо їхньої ефективності та користі для громад. І щодо кадрів, яких політичні сили делегували у місцеві ради.
Проект з моніторингу діяльності депутатів місцевих рад, який здійснюється Черкаською обласною організацією Комітету виборців України і дає можливість уважно придивитися до діяльності кожного із депутатів ради.
Презентація проекту, якому ініціатори дали назву „Незлим тихим словом...”, відбулася на прес-конференції 31 серпня 2009 року за участю активістів та представників НУО, місцевих ЗМІ, представників депутатського корпусу.
Керівник проекту, голова ЧОО Комітету Виборців України Максим Михлик, зокрема зазначив, що інформація, зібрана в ході проекту може бути корисною як для самих депутатів, так і для осередків політичних сил, які делегували своїх представників у ради, і, можливо, дозволить їм внести певні корективи в свою „кадрову” політику. З другого боку, проект має мету привернути увагу широкого кола громадських організацій та громадян до прискіпливого і уважного спостереження за діяльністю депутатів та їхнім внеском у різноманітні сфери життя громад. Максим Михлик повідомив, що проект здійснюється за підтримки Фонду Східна Європа.
Експерти проекту презентували Інтернет-сторінку deputat.ck.ua, створену в рамках реалізації проекту, яка передбачає заведення „особової картки” кожного депутата Черкаської обласної, Черкаської, Уманської, Смілянської, Канівської міських рад. Сторінка наповнюватиметься інформацією протягом часу роботи проекту ретельного аналізу силами експертської групи проекту діяльності депутатів Черкаської обласної, Черкаської, Уманської, Смілянської, Канівської міських рад по критеріях роботи з виборцями, нормотворчої діяльності, депутатської дисципліни, звітування, участь в різного роду подіях, тому числі й скандальних та сумнівних з точки зору депутатської етики.
Також джерелами інформації стануть відвідувачі Інтернет ресурсу, які зможуть залишити в „особовій картці” депутата авторизований відгук про його роботу, подяку, скаргу на нього. Відгуки також збиратимуться звичайною поштою у вигляді листів.
Ініціатори проекту запрошують усіх виборців та місцеві організацій громадянського суспільства різних сфер діяльності до участі в оцінці результатів діяльності депутатського корпусу місцевих рад Черкащини з метою підвищення рівня прозорості, відкритості та звітності, якості та користі для громад в діяльності депутатського корпусу місцевих рад Черкащини.


31.08.2009


Прес-служба ЧОО КВУ

31_08_09 press-konf.JPG

07-09-2009 12:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252315812.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua