першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Всеукраїнська акція протесту «Поверніть наші зарплати!»

08-09-2009 12:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252403356.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У середу, 9 вересня, о 10:00 на Майдані Незалежності у м.Києві Національний форум профспілок України та трудові колективи підприємств розпочинають Всеукраїнську акцію протесту проти невиплат зарплат, зубожіння людей праці та нової хвилі звільнень, яка очікується восени. Учасники протесту назвуть конкретні цифри заборгованості по зарплатах на різних підприємствам, в регіонах та секторах, а також запропонують владі конкретні кроки з подолання заборгованостей із виплатою заробітної плати на підприємствах з різною формою власності.
О 12:00 колони учасників мітингу прибудуть до будинку Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського 12/2), де відбудеться брифінг організаторів акції та будуть вручені вимоги та системні пропозиції щодо плану ліквідації заборгованостей представникам Кабінету міністрів.
Дві інші колони учасників о 12:00 прибудуть до будинку Державної податкової адміністрації (Львівська площа, 8) та Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5), де буде заявлено про їхній обов’язок сприяти у ліквідації фінансових заборгованостей перед людьми праці.
Очікується, що в акції протесту візьмуть участь понад 10.000 тис. представників трудових колективів з усіх регіонів України.

nfpu.jpg

08-09-2009 12:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252403356.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua