першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

опитування в судах Донецька

08-09-2009 18:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252423053.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Даний проект здійснюється за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Україна: верховенство права».


Головною метою даного проекту є сприяння покращенню функціонування Апеляційного суду Донецької області та Петровського районного суду м. Донецька через дослідження рівня задоволеності користувачів судових послуг - відвідувачів судів.

В рамках проекту планується здійснити опитування громадян, які безпосередньо звернулися до суду. Для розробки анкети будуть проведені фокус-групові дослідження за участю суддів та користувачів судових послуг – звичайних громадян, адвокатів, представників громадських організацій, науковців, правозахисників. Анкета включатиме запитання щодо окремих аспектів функціонування суду. Результати дослідження планується оприлюднити під час завершального регіонального круглого столу у березні 2010 року.

Подібні проекти одночасно реалізуються у Волинський, Хмельницькій, Харківській, Івано-Франківській та Черкаській областях у 15 судах загальної юрисдикції та адміністративних судах.

Важливою рисою цього проекту є співпраця між громадськістю та судовою гілкою влади з метою підвищення ефективності роботи суду та увага до потреб людей, що звертаються до судів України.

Благодійна організація "Твоє право" є незалежною позапартійною організацією. Метою діяльності організації є здійснення благодійної діяльності у сфері надання безкоштовних консультативних юридичних послуг фізичним та юридичним особам, а також підвищення правової освіти і правової культури населення.

Спілка громадських організацій «Фундація локальних ініціатив Донеччини» була заснована у грудні 2005 року. Основною метою Фундації є об’єднання зусиль, спрямованих на становлення і розвиток громадського руху.

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: верховенство права» здійснюється в Україні, починаючи з 2006 року на підставі Угоди про співробітництво між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки. Метою проекту є сприяння утвердженню верховенства права в Україні через підвищення прозорості та підзвітності судової системи, а також сприяння здійсненню судової реформи на основі принципів верховенства права.

08-09-2009 18:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252423053.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua