першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

РІВНИЙ ДОСТУП ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ ВІДКЛАДАЄТЬСЯ...

09-09-2009 12:54 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252490056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За результатами аудиту ефективності використання запозичених Україною у Світового банку коштів для впровадження Проекту рівного доступу дітей до якісної освіти, Колегія Рахункової палати під головуванням Валентина Симоненка зробила висновок про відсутність у залучених до цього Проекту чиновників Міністерства освіти і науки, Міністерства економіки, Міністерства фінансів бажання, професіоналізму і державницького підходу для забезпечення ефективної та своєчасної реалізації відповідних заходів щодо досягнення цієї мети.

В результаті, на визначену міжнародною угодою дату завершення цього Проекту не реалізовано жодного з трьох його компонентів, цілями яких було підвищення професійності учителів й директорів шкіл, поліпшення умов навчання в школах й підвищення ефективності системи загальної освіти.
Із запозичених 87 мільйонів доларів США за 3,5 роки використано лише 10 відсотків, а із загальної кількості укладених контрактів фактично невиконаними залишились майже їх половина.

...А аналіз листування з Світовим банком засвідчив, що іноземний кредитор був більше стурбований станом реалізації Проекту, ніж чиновники Міносвіти, Мінекономіки, Мінфіну, які і не намагалися об’єднати спільні зусилля для своєчасного і повного впровадження Проекту, досягнення його цілей.
Цьому сприяла і байдужа позиція Кабінету Міністрів України, якому навіть не вистачило волі, щоб протягом 3,5 років запрацював Комітет на чолі з віце-прем'єр-міністром для координації всіх залучених органів до участі у діяльності Проекту.
Через затримки із підготовкою та неякісне проведення тендерних процедур під питанням залишились закупівлі послуг з навчання 4,4 тисяч вчителів, придбання 182 навчальних кабінетів математики, фізики, біології, хімії для 86 шкіл, 87 автобусів у сільські райони, розроблення проектно-кошторисної документації для ремонтів 211 шкіл та здійснення цих ремонтів на загальну суму майже 63 мільйона доларів США.


Повний текст: www.ac-rada.gov.ua

09-09-2009 12:54 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252490056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua