першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто ті російськомовні в Україні?

10-09-2009 17:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252592735.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Адже ,самозванні захисники прав роійськомовних не гербують навіть вимогами про другу державну мову,російську(нещодавно про таку вимогу вкотре заявив В.Янукович), в країні,де 80% населення складають українці,природна більшість суспільства,яку ніяк не вдається використати для встановлення в Україні миру ,стабільноті,злагоди і відсутність якої і є підставоюдля чисельних і постійних провокацій як в Україні,так і зовні.А більшість відсутня, бо маємо чисельних російськомовних,за яких тримаються ,як чорт за грішную душу, і дбають постійно,щоб вони ,як казав один із прихильників ПРУ,професор І.Старіков із Миколаєва,почували себе "уютно",щоб їх не тривожили патріоти нагадуваннями про рідну мову,генетичні коріння,не гукали до більшості в суспільстві через єдність нації,щоб ,не дай боже,оті російськомовні не втекли із електорату В.Януковича і його команди і не пропали шанси побути при владі. То хто ж вони от і російськомовні?
Зазнчимо відразу,що російськомовними в Україні є,погодьтеся,громадяни України,які широко користуються російською мовою,забувши рідну чи нехтуючи рідною мовою,не шануючи останню,не дбаючи про її розвиток,розвиток ,як в Конституції, "ЕтНІЧНОЇ,мовної,культурноїх,релігійної САМБУТНОСТІ.З огляду на таке визначення росіян аж ніяк не можна вважати російськомовними,бо російська для них рідна мова,іншої вони знати не хочуть,де б вони не були,мають високу мовну стійкість , дбають постійно про розвиток вказаних конституційних прав і здатні захистити останні без допомоги,як кажуть багато хто із росіян,самозванців,яких росіяни,російська меншина не уповноважували,В.Януковича і його команди.А оте галасування,зокрема,про другу державну- то виконання політиками-росіянами партійних доручень,то їхній партійний обов,язок.
Не можемо вважати російськомовними і представників всіх національних меншин,бо вони,хоч і користуються російською мовою,здебільшого достеменно не знаючи її, не забувають рідну національну,віль но володіють нею,навчають не. дітей,рідна мова звучить в побуті,в спілкуванні,дбають про розвиток етнічної,культурної,релігійної самобутності.
І залишається та частина українців,14% по Україні і близько 50% на сході і півдні,які рідною мовою вважають російську і кажуть,що українську не знають і знати не хочуть,бо,бачте,ні для чого:був би хліб і до хліба що,була б людина,а мова-то байдуже.Близько до них ті українці,які "умію,та не хочу".За визначенням професора А.Погрібного,оті російськомовні-це українці з комплексом "дурного хохла".Прикро,що на їхнє існування , на гру на їх хворобі не звертають належної уваги і не дбають про їхнє повернення до української нації для створення більшості в суспільстві ані національно-патріотичні сили,ані українська інтелігенція,ані ЗМІ,ані влада,в першу чергу,Прзидент УКраїни.Будемо сподіватися,що серед тих претендентів на виборах в січні 2010 року,які здатні протистояти самозванцям В.Януковичу і його команді,ми визначимо людей,політиків,небайдужих до проблеми російськомовних в Україні,до створення природної української більшості в суспільстві(нагадаємо,80% населення!)як запоруки миру і стабільності.

MsWord document
ХТО ТІ РОСІЙСЬКОМОВНІ В УКРАЇНІ.doc

48.00 Kb

10-09-2009 17:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252592735.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua