першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Стартував конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу"

10-09-2009 17:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252593437.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

9 вересня о 12:00 в інформаційній агенції «УКРІНФОРМ» відбулася прес-конференція присвячена початку щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» ініційованого видавництвом «Грані-Т». Організаторами конкурсу виступають два міністерства: Міністерство освіти і науки України та Міністерство культури та туризму України. Конкурс проходить за підтримки Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Конкурс розрахований на учнів 4–5-х класів усіх загальноосвітніх закладів України. Для того, щоб стати його учасником учень повинен написати відгук на прочитаний ним твір з сучасної української дитячої прози. Учні-переможці та вчителі, які їх готували у кожному регіоні отримають у подарунок комп’ютер. А школи, які проявлять себе найбільш активними – книги для поповнення шкільних бібліотек.

Тетяна Шахнік (Директор видавництва «Грані-Т»): – Наш конкурс відрізняється від інших подібних конкурсів тим, що має на меті заохотити дітей до читання саме СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ літератури. Адже діти мають орієнтуватися не лише на цінності минулого, а й побачити себе самого та своїх ровесників у сучасній книжці. До того ж ми заохочуємо дітей не просто до прочитання, а до переосмислення прочитаного, адже відгук це не просто переказ, а висловлення своїх вражень від твору. Я вважаю, що комп’ютер – це гідний подарунок, який, на мою думку, заохочує дитину до читання.

5.jpg

10-09-2009 17:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252593437.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua