першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Знову дурять бюджетників!!!!

10-09-2009 22:24 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252610690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КМУ прийняв розпорядження, яке зажене тих хто залежний від бюджетного фінансування (освітяни, медики, працівники культури)в ще більші злидні.
19 серпня Кабінетом Міністрів України було видане розпорядження № 1007-р Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами(закладами) соціально-культурної сфери, яке було запущене в дію після публікації в Урядовому кур’єрі 9 вересня 2009р. Згідно даного розпорядження бюджетні установи соціально-культурної сфери, які обслуговуються централізованими бухгалтеріями, повинні відкрити до 1 жовтня 2009 року у територіальних органах держказначейства реєстраційні рахунки для здійснення видатків по загальному та спеціальному фондах кошторису.
Дане розпорядження займає одну друковану сторінку. А чи порахував хтось скільки таких сторінок необхідно буде витратити всім бюджетним установам в масштабах України, щоб пройти шлях до відкриття вищезазначеного рахунку? Адже відкриття рахунку вимагає наявність довідок про реєстрацію у фондах: пенсійному, соціального страхування, безробіття, нещасних випадків, податковій, які в свою чергу вимагають свій перелік документів. При обслуговуванні централізованими бухгалтеріями реєстрацію по всіх цих інстанціях проходив тільки головний розпорядник., наприклад міський чи районний відділ освіти. Можливо для КМУ дилема: де взяти пачку паперу для друку платіжних доручень, чи інших документів і не проблема, то для нас при нинішньому вкрай обмеженому бюджетному фінансуванні - постійний головний біль.
Насторожує і той факт, що згідно пункту 2 даного розпорядження право першого підпису платіжних документів для здійснення видатків мають керівники бюджетних установ, себто директори шкіл чи завідуючі дошкільними закладами, які знаходяться за десятки кілометрів від райцентрів де розташовані централізовані бухгалтерії і управління казначейств. Хто оплатить поїздки для підпису документів, чи до директора в школу, чи директора у централізовану бухгалтерію? А збільшення обсягу документів і у розпорядників коштів і в управліннях казначейства, де брати кошти на введення додаткових посад?
І взагалі складається враження, що на нас, бюджетниках, в черговий раз вирішили зекономити, або підзаробити коштів. Тому що встигнути в такі терміни забезпечити виконання даного розпорядження практично неможливо, а це значить, що працівники бюджетних установ не отримають вчасно зарплату, установи не зможуть так само вчасно розрахуватись за отримані послуги. А КМУ в цей час заробить трошки грошей на тимчасово вільних залишках бюджетних коштів. І винними в цій ситуації будуть не ті хто придумав цю утопію, а ті хто з самого низу – рядові виконавці, в яких не вистачає коштів навіть на заробітну плату, а не те що на додаткові витрати нав’язаної нам децентралізації бюджетних установ.

10-09-2009 22:24 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252610690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua