першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Смерть шпигунам!

14-09-2009 18:01 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252940461.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В понеділок, 14 вересня БРАТСТВО зірвало спробу антиукраїнських сил відмазати від справедливого покарання іноземних шпигунів та ворогів народу з партії «Родина».

Під час конференції, влаштованої забороненою партією «Родина» в інформаційній агенції «Інтерфакс», активісти БРАТСТВА закидали підлабузників Кремля курячими яйцями.

БРАТСТВО виступає проти політичних репресій українців, натомість усі шпигуни та диверсанти мають бути розстріляні.

Кремлівські агенти в Криму та Одесі розпалюють міжнаціональну ворожнечу, закликають до насильницького повалення конституційного ладу. Партія «Родина», одна з головних сепаратистських організацій на Півдні України та українофобський канал «АТВ», який спеціально працює на розпалення міжнаціонального протистояння – безпосередньо фінансовані Москвою.

Також нагадаємо, що лідер забороненої партії «Родина» Ігор Марков особисто причетний до переслідувань і вбивств українських патріотів в Одесі, зокрема, побиття активістів ВО «Свобода», підпалу офісу «Просвіти» та вбивства Максима Чайки.

www.bratstvo.info

14-09-2009 18:01 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1252940461.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua