першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Питання для роздумів: Герой України чи Грабіжник України?

16-09-2009 09:16 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253081801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дуже модним стало нині звання Героя України. Бути багатим і не бути героєм вже не престижно. Ти - директор(власник) агрофірми, зарплати в працівників мізерні, обдирай їх якнайдужче, вези гроші до Києва... І ти Герой України.
А ще - жінка року! І все-все, що можна купити за гроші. Тож практично всі олігархи, по яких давно, як кажуть, тюрма плаче, яким в 2004 році обіцяно місця в виправних закладах, нині на Полтавщині стали Героями України.
Останнім часом збурило громадськість повідомлення про присвоєння звання Героя України, черговій представниці прекрасного полу - непримітній вчительціодній їз шкіл Полтави. Різні ходили чутки. ЗА ЩО? ЗА ЯКІ ЗАСЛУГИ виділили одну з тисяч? Вона не була активісткою, її не бачили на мітингах, не приймала участь в політичних баталіях, не збирала гроші на лікування хворих дітей. Абсолютно така, як всі. Але цій жінці повезло, бо вона дружина одного з чиновників облдержадміністрації. Ось і вся розгадка.

16-09-2009 09:16 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253081801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua