першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

КВУ промоніторив черкаські обласні організації політичних партій

21-09-2009 15:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253534987.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КВУ промоніторив черкаські обласні організації політичних партій

Протягом жовтня 2008 – вересня 2009 року Черкаська обласна організація Комітету виборців України реалізувала проект „Моніторинг стану розвитку політичних партій Черкаської області”
Результатом стало створення фільму „Парт.сom” та видання брошури „Партійне життя як воно є”, які були презентовані представникам політичних партій, громадськості та ЗМІ. В результаті реалізації проекту експерти ЧОО КВУ дійшли висновку, що типовий обласний осередок політичної партії на Черкащині виглядає в цілому не дуже привабливо: активний під час виборів, він пасивно очікує наступних, не виконує передвиборчі обіцянки і рідко звітує про їх виконання, закритий для громадськості та їй непідконтрольний, не має повноцінної громадської приймальні, інколи його складно знайти, а головне - він здебільшого дуже незначно впливає на життя громади.
Саме такий портрет вималювався під час моніторингу стану розвитку осередків політичних партій Черкащини, який було проведено Черкаською обласною організацією Комітету виборців України в рамках однойменного проекту за підтримки Національного фонду підтримки демократії (США).
В рамках дослідження протягом 2008-2009 років проводилось анкетування керівників партійних осередків провідних 9-ти політичних партій, моніторинг стану розвитку партійних осередків по таких показниках, як рівень висвітлення діяльності в найбільш впливових регіональних ЗМІ та якість роботи громадських приймалень. Кінцевим етапом дослідження було експертне опитування, у ході якого експерти – політологи, громадські діячі, держслужбовці, редактори та журналісти місцевих ЗМІ – висловили своє бачення стану розвитку партійних осередків Черкащини.
За сумою показників (кількісних та якісних) виявилось, що взагалі підлягають аналізу рівня структурно-організаційного партійного розвитку обласні осередки БЮТ, Партії регіонів, Народної партії та, до певної міри, СПУ та КПУ. Хоч і цим структурам багато чого потрібно міняти в своєї роботі, щоб підсилити зв’язок з виборцями, рівень політичної відповідальності та прозорості.
Результати дослідження дозволять експертам розробити для партійних осередків рекомендації щодо вдосконалення роботи. Моніторинговий звіт доступний на Наддніпрянському громадському порталі за посиланням www.mch.ck.ua.

17.09.2009 Прес-служба ЧОО КВУ

21-09-2009 15:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253534987.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua