першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вона працює: Наш адресс - Советский Союз!

24-09-2009 09:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253773532.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під таким лозунгом та під дворазове звучання протягом концерту відомої пісні (на замовлення міського голови та його друга Валерія)у виконанні підстаркуватих "Самоцветів" пройшов концерт, присвячений Дню міста. Чудові пісні Н.Матвієнко на початку концерту та хіти Боні-М - в кінці шоу-програми не могли підсолодити гіркоту від 30-хвилинного виступу-агітації за відновлення СРСР. А на гостьовій трибуні уважно стежила за антиукраїнською агітацією сама Ю.Тимошенко. Можливо й керувала? Антиукраїнські дії полтавського міського голови (зрив встановлення пам"ятника І.Мазепі, протидія українським храмам тощо) давно обурюють громадськість, але ж він - висуванець БЮТ! Тож Матковський виходить чітко веде лінію партії?

24-09-2009 09:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253773532.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua