першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

УРЯД-КРИЗИТОР. Психологічна природа популізму.

24-09-2009 14:23 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253791420.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Куди ми потрапимо - залежить від того, звідки прийшли наші лідери.

БЮТ - це Виробничо- Ігрове Об'єднання з футбольно- контрактною системою членства, в якому умови контракту вимагають навіть не одностайності, а одностадності, а власник клубу чомусь є головним, граючим всіх, тренером.


Головна «зброя» Тимошенко - надзвичайна здібність психологічного витіснення: вона здатна витісняти небажане знання не лише з себе, а й з велетенського об’єднання людей.

Причина такої здатності – в її продуктивній істеричній психопатійності: для істерика брехня в момент проголошення робиться істиною, тому брехню майже неможливо підловити за мімікою, бо неправдивість він переборює всередині себе, роблячи її своєю нутрішньою правдою (як би сказав Леонгард), тобто істерики в певній мірі не можуть не брехати.

За дослідженням психоаналітиків, хитрість істеричних психопатів несвідома, сила поштовху витіснення інформації така, що вони починають свято вірити у власну вигадку. Вакуум, утворений врезультаті витіснення небажаного знання, вони заповнюють "власною міфологією", де й «знаходяться» «об'єктивні» чинники власних невдач, тобто негараздів країни, вся кухня «детермінування».

Причому істерик здатен витісняти не лише неприємні для себе знання, а й фізичний дискомфорт, навіть біль (згадайте невтомні тури ЮТ на минулих виборах з щоденними мітингами, коли її супровід складався з трьох змінних команд, а ВОНА ПРАЦЮВАЛА).
Розповіді про себе істеричні психопати здобрюють самозхваленням і виявом жалю до себе (тимошенківські тріщинки в голосі, по-дитячому ображений блиск в очах в потрібному місці). А всилу збудливості і поривчастості рішень вони не зважують наслідки своїх дій (газовий контракт з Росією.) Але ЮТ, як ніхто інший, ефективно засвоїла принцип «зроби вигляд, що ти гордишся своєю ганьбою - і їй позаздрять».

Для психопатичних істериків характерна обсесія – нав’язлива одержимість якоюсь думкою чи пересторогою, що вимушує вдаватись до "захисних" фізичних дій чи ланцюгу жестикулярно-умовних вчинків, не виконавши які не почуваєш себе захищено (згадайте дублювання речей: звичка мати по два однакові предмети гардеробу, і багаторічну неодмінну косу а-ля газова комфорка на голові, без якої ЮТ привселюдно з’являється тільки на неважливих заходах, де не стоїть питання фарту). Недотримання внутрішньо-зовнішніх ритуалів призводить до зростання тривоги, тому ці зрозумілі тільки їм ритуали межово впорядковані, що є причиною педантичності, самопрорахованості (поспостерігайте на відеохронічних кадрах,як ЮТ, наприклад, сідає, нервово розправляючи руками неіснуючі складки на спідниці).

А наша проблема тут - тільки в тому, що істерики схильні до швидких реакцій психіки, отже до швидкого прийняття рішень. А швидкі рішення не можуть вийти за межі егоїстичного, найближчого до власного тіла кола інтересів. Бо попадання рішень людини в віддаленіші, альтруїстичні кола, пов'язане з роздумами і коливаннями рішучості.
І для того, щоб на прийняття рішення вплинули альтруїстичні чинники, потрібен час, істерики цього часу собі не дають, тому властиві їм моментальні реакції переважно егоїстичні.

Тому всередині самої ЮТ працюють уставні відносини, а її суб-ідеологом є саме Турчинов – бартонівський тип, «труп нареченого», а її риторика – надмірна, дріжджево-фастфудна, притуплює смаки споживачів риторики, тому вона носить Головний Калач Країни, тому індиферентна до всього українського, і в разі її перемоги влучним гімном країни стане "КОРОВАЙ, КОГО ХОЧЕШ ОБИРАЙ"...

24-09-2009 14:23 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1253791420.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua