першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ярмарок вузів Німеччини

28-09-2009 12:15 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254129311.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Популярність ВНЗ Німеччини в Україні дуже висока, адже освіта в Німеччині збільшує шанси знайти хорошу роботу. Висока успішність українських студентів, кількість яких у німецьких ВНЗ невпинно зростає, та численні зв’язки з ВНЗ України спонукали GATE-Germany втретє провести освітній ярмарок німецьких ВНЗ в Україні.

Освітній ярмарок відбудеться у Києві, 2-3 жовтня 2009 року з 10.00 до 18.00. Місце проведення Ярмарку – готель «Радіссон САС», вул. Ярославів Вал, 22 (станція метро «Золоті Ворота»).

Окрім можливості поспілкуватися з представниками ВНЗ Німеччини біля виставкових стендів, учасники зможуть детальніше довідатися про проживання та навчання у Німеччині, прослухавши доповіді, присвячені окремим ВНЗ Німеччини.
Українські студенти, випускники, аспіранти та вчені ознайомляться з інноваційними міжнародними програмами та дослідницькими проектами з усіх дисциплін, що пропонуються німецькою та англійською мовами.
Координатори міжнародних програм поінформують про:
• міжнародні німецько-, англомовні та змішані навчальні програми;
• програми в галузі економіки, інженерії (зокрема електроніки, інформаційних і комунікаційних технологій), природничих наук тощо;
• програми з вивчення німецької мови та мовні іспити.
Також відвідувачі дізнаються про умови допуску до навчання у вузах Німеччини та відкриття візи.
Німецькі університети пропонують широкий вибір спеціалізованих навчальних програм, у яких тісно взаємопов’язані дослідження, викладання і практика. Цього року для участі у Ярмарку відібрано 8 інституцій з Німеччини:
Технічні університети м. Дрездена та м. Фрайберґа;
Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері);
Університет м. Фрайбурґа-в-Брайзґау;
Інститут TestDaF;
Університети прикладних наук м. Есслінґена та Альбштадт-Зігмарінґен;
Фахова спілка «Німецька мова як іноземна» (FaDaF e.V.).

Також будуть представлені стенди Посольства Німеччини в Україні, Інституту Гете в Києві, Спільного факультету машинобудування НТУУ «КПІ» та університету м.Магдебург і, звичайно ж, Інформаційного центру Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у Києві.

MsWord document
Messe-DAAD.doc

89.00 Kb

28-09-2009 12:15 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254129311.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua