першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зменшення стигми та дискримінації

30-09-2009 14:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254308434.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чернігівський Центр Прав Людини розпочав реалізацію проекту “Зменшення стигми та дискримінації уразливих до ВІЛ-груп в Чернігівському регіоні”.

Попередній досвід роботи та проведення профілактичних бесід зі студентами ПТУ доводить, що загальний рівень поінформованості з проблем ВІЛ/СНІД у студентів ПТУ нижчий ніж у студентів ВУЗів та школярів старших класів.
Переважна більшість студентів ПТУ – це сільська молодь. Для цієї групи притаманний низький рівень сексуальної освіти, недостатній рівень поінформованості стосовно існуючих ризиків та необхідності дотримання безпечної поведінки, що в свою чергу провокує обширні незахищені статеві контакти. Також характерним є бажання влаштуватися в місті (дівчата намагаються побудувати стосунки та вийти заміж, а місцеві хлопці цим користуються). Низький рівень знань стосовно ВІЛ/СНІД та шляхів передачі породжує велику кількість необґрунтованих страхів та упереджень.
Інша група студентів ПТУ – це молодь з незадовільними оцінками, яка не змогла продовжувати навчання в школі. В цій групі досить часто спостерігається вживання психоактивних речовин, небезпечна поведінка, низький рівень турботи про власне здоров’я.

В рамках проекту буде проведена серія навчальних семінарів та тренінгів для студентів ПТУ, спілкування з «Живою» бібліотекою – особами, які живуть з ВІЛ\СНІД, розповсюджено інформаційні матеріали.

Реалізація проекту допоможе зменшити рівень стигми та дискримінації по відношенню до груп уразливих до ВІЛ та ЛЖВ. Підвищиться рівень знань студентів ПТУ та молоді щодо ВІЛ/СНІД, безпечної поведінки. Завдяки реалізації проекту буде привернуто додаткову увагу місцевих громад до проблеми поширення епідемії ВІЛ/СНІД та необхідності протидії епідемії. Профілактика ВІЛ/СНІД є одним із основних та найбільш ефективних напрямків збереження здоров’я молоді

Діяльність проходить за сприяння Канадського Фонду Підтримки Місцевих Ініціатив.

30-09-2009 14:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254308434.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua