першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Що і кого бажано отримати в січні 201о,щоб пішов процес..

01-10-2009 14:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254396817.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як і багато років підряд,сьогодні ми чуємо від претендентів,а ЗМІ поширюють пропозиції ,поради щодо окремих оптимальних рішень і дій майбутнього ПРезидента.Як не прикро,серед цих пропозицій (зокрема,енергетична безпека,корупція,оборонноздатність,союзи,судова система,українська культура)більшість із "вічних",за які бралися всі попередні Президенти і-не виконали.Постає питання:чому?
Що не враховують претенденти і Президенти,ми ,виборці, коли обираємо їх на високу посаду,коли маємо вказані і не тільки ці вічні проблеми і рішення,які чекають на с воєвирішення ось уже 18 років незалежності України?І що маємо зробити,щоб отримати на доленосних,як кажуть,виборах в січні 2010 року те і того,що зрушить процес втілення в життя наболілих проблем?Відповідь без сумніву відома всім нам,відома претендентам,але соромимося зізнатися в тому і відверто сказати собі і суспільству ,закликати глянути на себе в дзеркало і схаменутися,не гаючи часу.Адже не є секретом для всіх в Україні,що головним лихом є фактичне БЕЗВЛАДДЯ і неспроможність супільства і ,в першу чергу,українців,української нації,отих 80% населення,які хворі в силу відомих історичних,політичних ,етнічних чинників(про це нам нагадував свого часу професор А.Погрібний:не почули і не прислухалися!) обрати державницьку владу,без якої нема майбутнього у України,погодьтеся.В.Литвин ,виступаючи нещодавно в програмі 5 каналу ТБ і відверто кажучи про означені речі,навів приклад міста ВИшгород:виборці добре знали пройдисвітів ,ал обирали і обираютьїх до влади,від якої потерпають і шукають порятунку.Чи не нагадує нам вся Україна отой Вишгород і виборців того міста?! То ж головною роботою майбутнього Президента,очевидно,має стати переконання суспільства,здорових сил взятися негайно за оздоровлення,щоб здобути можливість обрати дієву державницьку владу,а не корпоративну як сьогодні.І вже державницька влада ,а не один ПРезщидент,будуть здатними спільно з нами зрушити "вічні"проблеми і питання.Ось що маємо ми усвідомити,отримати спільне бачення і проголосувати за того,хто візьметься за подолання безвладдя.Свої думки виклав в додатку і заздалегідь вдячний за увагу,зауваження,за роботу спільну на спільне бачення. .

MsWord document
ЩО І КОГО БАЖАНО ОТРИМАТИ В СІЧНІ 2010.doc

69.00 Kb

01-10-2009 14:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254396817.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua