першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Місяць української культури 2009 проводить ЗАТ "МКС "БУКВА"

05-10-2009 16:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254748674.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вже стало доброю традицією проводити заходи, що мають на меті пропаганду й популяризацію серед жителів столиці та регіонів, української літератури, музики, мистецтва, тощо, тобто культури в широкому розумінні цього слова.

Крім традиційних зустрічей з авторами, серед яких: Ірен Роздобудько, Марія Штельмах, Андрій Кокотюха, Ірена Карпа, Юрко Іздрик, Євгеній Положій, Сергій Руденко та багато інших, відвідувачі матимуть змогу познайомитися з репродукціями Анатолія Шинкарчука та Юлії Безщастної, прийняти участь в літературних читаннях Українського Фантастичного Оглядача, оцінити фотороботи молодого, але талановитого чернівецького фотографа – Юрія Іваночко.

Завершенням Акції стане оголошення переможця конкурсу та вручення диплому «Дебют року 2009» в номінації «Кращий автор». Нагородження відбудеться 31 жовтня в салоні empik, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мішуги, 4 (ст. м. Позняки).

З 1 по 31 жовтня 2009 року в салонах empik та БУКВА діє знижка у розмірі 10% на літературу українських авторів. Дізнатися про заходи та місце їх проведення можна в розділі «Анонси» на www.empik.ua. Вхід вільний.

Партнери проведення Акції «Місяць української культури 2009»: Companion Group, конкурс «Коронація слова», «Мистецька сторінка», книжковий портал «Буквоїд», Pro Kiev, журнал «Березіль», журнал «Український Фантастичний Оглядач», КВИТКИ.ua, видавництва: FOLIO, ФАКТ, КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ, НОРА-ДРУК.


Прес-служба empik
Info.empik@empik.ua
www.empik.ua

З 1 по 31 жовтня в мережі салонів empik та БУКВА пройде «Місяць української культури 2009».

05-10-2009 16:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254748674.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua