першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

55 Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору

07-10-2009 16:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254920655.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, в Києві розпочинається 55-та ювілейна Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору (ГА ААД), що триватиме з 7 по 10 жовтня 2009 року. Цьогорічна Асамблея присвячена наступній темі: «Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті».

 ААД об’єднує 42 національні Атлантичні Асоціації країн-членів та партнерів НАТО. Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору - це безумовно найпрестижніший трансатлантичний безпековий форум неурядових організацій, який щорічно проходить в одній з країн членів Асоціації.
 Для участі в цьогорічній Асамблеї очікується на приїзд до Києва 200 іноземних делегатів, що представлятимуть 37 національних делегацій та Секретаріат ААД. Найбільші делегації приїдуть із Сполучених Штатів (18 делегатів), Італії (15), Болгарії (12), Канади (11), Франції (10), Литви (9), Німеччини (8), Норвегії (8), Словаччини (8), Португалії (8) та Албанії (8).
 Цього року вперше Асамблея відбувається на теренах країни, що колись входила до Радянського Союзу. Тому не дивно, що вперше в Асамблеї візьме участь делегації з багатьох країн пострадянського простору. На цьогорічну Асамблею приїдуть делегації з Азербайджану, Білорусії, Вірменії та Росії.
 Окрім цього для участі в офіційних заходах та пленарних засіданнях до Києва приїде багато відомих іноземних експертів, дипломатів, політиків та військових. Серед них: Заступник Генерального Секретаря НАТО з публічної дипломатії Жан Франсуа БЮРО, Міністр з питань відносин з Європейським Союзом Чеської Республіки Й.В. Стефан ФЮЛЕ, Генеральний секретар Секретаріату Енергетичної Хартії Андре МЕРНІЄР, Постійний представник Великобританії в НАТО Стюард ЕЛДОН, Керівник відділу зовнішніх зв’язків Відділу Публічної дипломатії НАТО, наш добрий друг Мішель ДЮРЕ, радник із зовнішньополітичних питань Фракції ХДС/ХСС Німецького Бундестагу Др. Хайнріх КРЕФТ та багато інших.
 Участь в Асамблеї візьмуть відомі українські політики, дипломати, представники громадянського суспільства, науковці, визнані експерти з безпекових питань, іноземні Посли та дипломати акредитовані в Україні.
 До Києва приїдуть 100 представників з різних регіонів України, представники Ліги Україна-НАТО. Очікується, що загальна кількість гостей та запрошених перевищить 400 осіб .
 Попередні дві Асамблеї відбувались в Оттаві (53 ГА ААД) та Берліні (54-та ГА ААД). В Берліні українська делегація, яку я мав честь очолювати виборола право на проведення наступної, ювілейної Генеральної Асамблеї в Києві.
 В рамках Генеральної Асамблеї, 7-8 жовтня, розпочнуться та відбуватимуться паралельні засідання Асоціації Атлантичного Договору (ААД), Молодіжної Асоціації Атлантичного Договору (МААД) та Атлантичної Асоціації Молодих Політичних Лідерів (ААМПЛ).
 Завтра, о 17.00 в конференц-холі готелю «Президент» відбудеться офіційне відкриття 55-ої Генеральної Асамблеї ААД. З офіційними зверненнями перед учасниками виступлять Заступник Генерального Секретаря НАТО з публічної дипломатії Жан Франсуа БЮРО та заступник Міністра закордонних справ України Костянтин ЄЛІСЄЄВ.
 Під час панельних дискусій, що заплановані на 9 жовтня в сесійних дискусіях розглядатимуться наступні питання: нова стратегічна концепція НАТО, розширення Альянсу, сучасна ситуація в Афганістані, енергетична та фінансова безпека в розширеному регіоні Чорного моря, громадська дипломатія як фактору сприяння безпеці. Особлива увага буде приділена розвитку безпекової та політичної ситуації в Україні та її впливу на міжнародну безпеку.

07-10-2009 16:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1254920655.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua