першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Програма "Відродимо Ямпільщину!"

10-10-2009 15:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255176057.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Програма "Відродимо Ямпільщину!", що розроблена Українською Народною Партією (Юрія Костенка) для виведення Ямпільського району Сумської області з складного соціально-економічного становищаI. Преамбула

Ямпільська УНП переконана, що наш Ямпільський район має достатньо потенціалу щоб самостійно себе забезпечувати. Так, ми не маємо покладів нафти та газу як Охтирський район, на нашій території не розміщено велике хімічне виробництво як на Шостинщині, проте ми маєм достатньо ресурсів щоб відродити виробництво (машинобудівна, харчова, переробна галузі) та сільське господарство.

Так, ще на початку 90х років на Ямпільщині працювали підприємства, що "годували" наш район. Це Свеський Насосний Завод, Ямпільський Механічний Завод, Дружбенський цукрорафінадний завод. Що вже говорити про більш дрібні підприємства: харчової (3 хлібозаводи, Ямпільський харчокамбінат, молокозавод), переробної (Ямпільський льонозавод, Марчихинабудська шпагатна фабрика) та машинобудівної галузі. За 18 років всі вони знищені або працюють на 10% потужності.

Ще гірша ситуація в сільському господарстві: поля не засіюються, практично знищено тваринництво та птахівництво. Приватний підприємець-власник ТОВ "Ямпільський молокозавод" "за копійки" купує молоко у населення і в декілька разів дорожче продає його в Шостку. Тому тримати корів стало не вигідно і поголів'я в районі зникає.

Дуже складна ситуація і в соціальній сфері. Право надавати комунальні послуги віддано шостинській фірмі, яка не спішить підвищувати якість послуг, а тарифи вже підняла. Крім того, тепер податки отримує не ямпільський, а шостинський бюджет і працюють на підприєстві, теж, не ямпільчани. А селищний голова "на ліво і на право" розпродає комунальну власність.

Зовсім забули про молодь. Селищний спорткомплекс довели до жахливого стану, знищили новий футбольний майданчик з штучним покриттям, ліквідовано більшість гуртків колишнього "дому піонерів". Все тримається на ентузіастах, але і їм постійно заважають працювати. Висновок один: владі здорова, освідчена, культурна молодь- непотрібна.

Загострилась і екологічна ситуація в районі. Ліси стали не націоналним багатством, а дешевою сировиною для підприємців. Тотальна вирубка лісу підкріплюється виробництвом дерев'яного вугілля, дихати стає нічім.

Замість того щоб виконувати свої обов'язки та представляти інтереси людей влада приймає відверто антинародні рішення. Яскравим прикладом тому є не намагання збільшити народжуваність і подолати демографічні проблеми, а бажання закрити сільські школи, знищивши цим все культурне життя на селі та залишивши людей без роботи.

Ямпільський район котится в прірву, потрібна програма розвитку і команда спроможна її реалізувати. Тому УНП разом з Вами розробила програму "Відродимо Ямпільщину!".

ІІ. Програма

1. Відродимо виробництво для створення робочих місць та збільшення доходів бюджету.

Виробництво - це головне джерело доходів бюджету та найбільший роботодавець. Тому відродження виробництва -це створення фінансової основи для розвитку інших галузей району.

1.1. УНП заборонить вирубку лісу для вивозу як дешевої сировини за кордон. Цей крок стимулюватиме підприємців виробляти з деревини готову продукцію на території району. Це нові робочі місця для ямпільчан, збільшення доходів бюджету і декілька разове зменшення використання сировини (деревини);

1.2. УНП пропонує на період до 5 років зменшити ціну на оренду приміщень, землі та вдвічі зменшити місцеві податки з підприємців, що мають бажання виробляти готову продукцію на території району. Це стимулюватиме громадян розпочинати власну справу, що даватиме робочі місця та податки до бюджету;

1.3. УНП пропонує заборонити місцевим радам віддавати право надавати комунальні послуги підприємствам, що не зареєстровані на території району і персонал яких менш ніж на 80% складається з місцевих жителів. Це залишить податки в місцевих бюджетах і надасть робочі місця.

2. Зупинимо "екологічний геноцид"

УНП пропонує кардинально вирішити проблему тотальної вирубки лісу і виробництва деревного вугілля на території району. Необхідно ліквідувати основу екологічношкідливої діяльності - дешеву сировину. УНП пропонує заборонити вирубку лісу, визнавши ліси Ямпілщини природоохоронною зоною.

3. Відродимо село

3.1. УНП ліквідує злочинну схему розкрадання людей. За нею ТОВ "Ямпільський молокозавод" закуповує "за копійки" молоко у населення і перепродує за цінами в декілька разів вищими. Встановлення справедливих цін на молоко надасть селянам засоби для існування, збільшить поголів'я худоби;

3.2.УНПвимагає накладання штрафів на підприємців, що захопили земельні паї і не викорисовує її за призначенням;

3.3. УНП пропонує стимулювати вирощення льону, адже це дасть роботу місцевим переробним підприємствам: Ямпільському льонозаводу та Марчихинабудській шпагатній фабриці.

4. Виховання молоді

4.1. УНП вважає, що ніхто не знає проблеми молоді краще ніж сама молодь. Тому УНП виступає за створення органу, що обиратимется молоддю, складатимется з молоді і здійснюватиме молодіжну політику в районі;

4.2. УНП пропонує зробити загальнорайонними заходи, що проводятся УНП спільно з провідними молодіжними громадськими організаціями. Маються на увазі спортивні, патріотичні, освітні та духовні програми . Це дозволить створити широкий рух молоді за здоровий спосіб життя, освіту, спорт, культуру у Ямпільському районі.

5. Відродимо духовність

5.1. УНП пропонує проводити соціальну рекламу на рівні громадських організацій (не державних органів), що спонукатиме людей повернутись до церкви та боротимется з нав'язаним атеїзмом;

5.2. УНП, в межах законодавства України, протидіятиме сектам.

6.Відремонуємо дороги

УНП пропонує визнати будівництво доріг - пріорітетним напрямком роботи РДА.Щляхом збільшення фінансування та кредитів за 5 роківповністю замінити покриття на основних магістралях району: Глухів-Ямпіль, Шостка Ямпіль; Ямпіль-Дорошівка-Дружба, Ямпіль-Орлівка-Свеса-М.Буда-Княжичи, Ямпіль-Білиця-Шатрищи, Білиця- Степне, Білиця-Антонівка.

7. Охорона здоров'я

УНП пропонує організувати відкритий конкурс випускників, які бажають навчатись в медичних ВУЗах за кошти районного бюджету і готові відпрацювати в районі більше 5 років. Це за 5 років дасть нашим лікарням , полікліннікам, ФАПам високоосвідчених фахівців.


ІІІ. Післямова

Якщо суспільство підтримає дану програму, то Ямпільська УНП:
1) за півроку ліквідує екологічношкідливе виробництво;
2) за два роки створить систему виховання молоді;
3) за три роки вдвічи збільшить поголів'я худоби;
4) за два роки створить тисячу нових робочих місць;
5) за п'ять років подвоїть доходи районного бюджету;
6) за п'ять років вирішить транспортні проблеми.

a_56fcffe0.jpg

10-10-2009 15:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255176057.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua