першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

СБУ неухильно захищатиме права виборців

11-10-2009 22:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255288977.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проте, засиллю брудного «піару» та маніпулятивних технологій під час перегонів, маємо надію, не бувати, адже на сторожі виборчих прав громадян перебуватиме вся правоохоронна система держави.
«Я відповідально заявляю, що там, де є наша компетенція, виборці і їхнє право на волевиявлення будуть захищені. Всі виявлені порушення будуть задокументовані та передаватимуться до прокуратури,»– неодноразово наголошував керівник СБУ Валентин Наливайченко, слова якого підкріплюються реальними справами очолюваного ним відомства.
Починаючи від забезпечення притягнення до відповідальності «пустунів» із транзитним сервером, виявлення імпортованих маніпулятивних політтехнологій типу «Вавілон» і припинення брутального підкупу пересічних виборців, закінчуючи безкомпромісною боротьбою із антидержавницькою діяльністю окремих вітчизняних політиків, які, зловживаючи правом депутатської, або іншої гарантованої законом, недоторканості, вдаються до відверто сепаратистських публічних закликів, проведення деструктивної антиукраїнської пропаганди,– на сторожі всіх тих процесів стоїть СБУ, котра при цьому завжди залишається поза політикою, вирішуючи покладені на неї завдання не дивлячись ані на статок порушника, ані на його політичні переконання .
Прикладом цього є блискавичне реагування спецслужби на «білбордну» риторику І.Богословської, С.Пересунька, діяння яких має ретельно вивчити і оцінити Генеральна прокуратура.
У той же час, незрозумілими в значній мірі для пересічного українця видаються потуги міністра внутрішніх справ Ю.Луценка, який, звільнивши своє відомство від більшості керівників середньої ланки, котрі були призначені за його попередника, оточити себе відданими пройдисвітами, які часто й елементарного розуміння не мають про ту роботу, яку мають виконувати у відомстві.
Саме це стало прообразом тези про «рейдерський захват міліції «народно-самооборонцями», які нині використовують немалу владу і можливості відомства для розправи із політичними опонентами, як то мало місце ще у 2005 році.
Хтось ще вважає, що Ю.Луценко змінився на краще, почав відчувати свою персональну відповідальність за підлеглих, перейматися їх соціальними проблемами, або фаховим рівнем?
Надзвичайно подібна ситуація і в прокуратурі, де кожен із керівників плекає своє політичне майбутнє, заручником якого нерідко стає правда і справедливе покарання винних.
Чи може хтось іще вірить у неупередженість української судової влади?
Вже не доводиться сумніватися, що Службі безпеки, під загальним керівництвом Президента України Віктора Ющенка і безпосереднім Валентина Наливайченка, заготовлена роль потужного антикорупційного і мобілізаційного локомотива, здатного зрушити з місця наш проржавілий від нездійсненних обіцянок та марних політичних потрясінь потяг, який замість того, щоб набирати динамічну швидкість на шляху демократичних перетворень , євроатлантичної інтеграції, розбудови високих стандартів життя і безпеки своїх громадян, повільно скочується по запасному шляху у прірву темної маргінальної роздробленості і космополітичної байдужості.
І при цьому, українська спецслужба цілеспрямовано продовжує реалізацію суспільно важливих гуманітарних проектів, надаючи міцну історичну основу суверенній українській державності, котра була виплекана мільйонами зламаних життів, безвинно і безпам’ятно загиблих, закатованих українських патріотів.
Все це свідчить лише про те, що процес незворотних демократичних перетворень в країні триває, і будь-яка ще можлива вчора спроба це зупинити, сьогодні наражається на безпорадну поразку, і тут не останню роль відіграють майбутні президентські вибори, поза залежності від їх результатів.
І не дивлячись на значне зменшення бюджетного фінансування правоохоронних та силових відомств, передбачене в урядовому проекті «Державного кошторису – 2010» (СБУ і зборойні сили матимуть кошти лише на виплату зарплатні), маємо надію, що вибори відбудуться і вони будуть чесними та демократичними, а СБУ, як у нещодавньому інтерв’ю виданню «Лівий берег» наголосив Валентин Наливайченко, «зробить все можливе для захисту конституційних прав і свобод громадян, які прийдуть голосувати», відзначивши, – «Ми зробимо все для недопущення фальсифікацій, у тому числі з використанням технічних засобів. Служба безпеки оборонятиме сервер ЦВК, для цього є відповідні сили і засоби. Закордонні технології спотворення результатів виборів в Україні не пройдуть».

n6.JPG

11-10-2009 22:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255288977.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua