першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вибори 2010

15-10-2009 19:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255624090.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Психічна атака
Тізер (англ. teaser "дражнилка, замануха") - рекламне повідомлення, побудоване як загадка, що містить частину інформації про продукт, але ніяк рекламований товар не називає.
"На мій погляд, так сталося тому, що ці тізери є правдивими і точно відображають ситуацію, яка склалася в Україні" – вислів провідного українського тізеріста пана Уколова.

Після того, як луснули намагання зверхників мафії позбавити український народ права самостійно обирати собі президента прямим голосуванням, майбутні кандидати зі своїми «козами нострами» підступно, не оголошуючи про початок війни, розгорнули шалений наступ на зір та слух співвітчизників, на свідомість і підсвідомість. За рахунок багатомільярдних коштів, вкрадених у громадян руками банкірів та інших ділків, шахраї озброїлись найсучаснішими технологіями навіювання і обдурювання людей. Телебачення, преса, вулична наметова агітація, бродячі гурти співаків-зірок здіймають пилюку, плюють в очі і залазять у вуха з екранів телевізорів, з агітаційних наметів і майданів, з «бігмордів», сторінок газет, гучномовців тощо. Під вибори працюють адмінресурс та правоохоронні органи. Відбувається велика театральна вистава, а точніше, змагання пройдисвітів під гаслом «Хто найкраще обдурить людей?». Складається таке враження, нібито за сценарієм та режисурою якогось верховного художнього керівника - бандюгана чітко розподілено акторські політичні ролі між представниками, на перший погляд, ворогуючих кланів. Але не сумнівайтеся - хто б не переміг у виставі під назвою «вибори», «театральний колектив» за лаштунками гарненько поділить, розірве на шматки здобич під назвою Україна.
Великими психічними явищами та психологічними дивами відзначився перший етап наступу на мізки українців. Вражає вкрай низький рівень кваліфікації найнятих політологів, радників-«бігмордистів». Або, що більше схоже на правду, всі вони взаємно перекуплені конкурентами і тихцем працюють проти своїх роботодавців? Чи, можливо, їхню підсвідомість теж дехто контролює? Ну, той самий, кульгавий з рогами, як його?
Чому, спитаєте? А тому, що агітаційна продукція, яка впала на голови українців, насправді на рівні підсвідомості агітує їх на майбутніх виборах голосувати проти розрекламованих кандидатів!

Кесарю – кесареве, а Тигіпку - дуля
Як відомо, вся без винятку інформація, яку сприймає мозок людини, аналізується, а вже потім, на рівні свідомості, пропонується готовий висновок, який може діаметрально відрізнятися від яскравої обкладинки початкового інформаційного наповнення. Ім’я різдвяного Санти мозок у підсвідомості ідентифікує як «сатана»- не одним же християнам свято. Наприклад, протягом лише майже невідчутної миті ви повірите гаслу про те, що дьоготь солодкий. Вже через долю секунди свідомість скаже: «Дурнів нема». Але коли брехню підсовують тихцем, у купі з незаперечними аксіомами, мозок працює трохи повільніше. А якщо свідомість ще й відволікають яскравими зображеннями, барвами, музикою тощо, то обдурити запаморочені голови набагато легше. Наприклад, вислови на кшталт «зима – холод», «літо – тепло», «вода – мокра», «вогонь – гарячий», «сильний президент – сильна країна», присипляють пильність і не відразу в свідомості з’являється істина «дурнів нема». Тут декілька секунд потрібно для фільтрації та аналізу, в мізках виникають безліч порівнянь: «Тигіпко не сильний - не президент; сильний Адольф Гітлер – сильна Німеччина; збоченець президент – збочена країна, горбатий президент – горбата країна?» Вибачайте, панове, але «дурнів нема». І скільки б тепер у телеефірі «сильний» Тигіпко не прикидався жорстким суворим шлангом, мужньо вигинаючи груди та приймаючи сексуальну «позу матроса» - вже не вплине. Точніше, вплине, але в діаметрально протилежному напрямку – хто ж віддасть голоси за такого собі, вибачайте, брехунця? То за що саме радники-політологи, іміджмейкери радісно поклали до кишень кругленькі суми грошенят, отриманих надурняк? Мабуть, за те, щоб «сильний» отримав велику дулю. Ну, і слава Богу!

Кесарю – кесареве, а Тимошенко - крису
А лідерці БЮТу спеціалісти з виборчих технологій підклали …крису. Як ви вважаєте, кого в першу чергу згадують водії по всіх автошляхах України, споглядаючи гасла «вона працює»? Звичайно ж, дешевих дорожніх повій. Для таких порівнянь та висновків мізкам навіть напружуватися не треба, напруження відчувається дещо нижче. Цікаво, скільки мільйонів доларів витратила Юлія Володимирівна, щоб переконати українців у своїй легковажній поведінці? Та це ще не все! Друзі-психологи добре попрацювали й над словесними образами. От і виходить тепер, що «вона, наша каМанда, працює по всіх автошляхах України і тільки разом ми зможемо подолати крису»! І отой співочий гурт мегазіркового мотлоху, що концертує країною, і оті медальні жіночі образи в телевізорі, і переписування тексту на бігбордах вже мало чим допоможуть – більшість голосів виборців втрачено назавжди. Ну, і слава Богу!
Кесарю – кесареве, а Януковичу – свиню
Найбільш вгодовану психологічну свиню підклали лідеру Партії Регіонів. Це я про кандидата у президенти, якого за його ж гроші «розвели», немов лоха, політтехнологи. Тізер «почую кожного» майже миттєво видає у свідомість сигнал «дурнів нема». По-перше, «спеціалісти» продали Віктору Федоровичу вислів з реклами слухових апаратів. По-друге, всім відомо, що почути кожного ні одночасно, ні по черзі фізично просто неможливо. По-третє, це є натяком на те, що людина недобачає, якщо більше покладається на власний слух. По-четверте, у деяких виборців виникають асоціації на кшталт «по х…ю кожному». По-п’яте, результати такої антиреклами швидко поширюються, що породжує нові народні прислів’я, такі, наприклад, як «не пукай - почую кожного». То скільки мільйонів доларів здерли з шановного Віктора Федоровича, щоб зробити з нього посміховисько? Співчуваю … Таку свинюку підсунули! Ну, і слава Богу!
Кесарю – кесареве, а Яценюку - моркву
Не обійшлося без психологічних жартів і у виборчій кампанії обережного й полохливого Арсенія. І почав раніше за всіх, і грошей витрачає більше за всіх. Завдяки зусиллям кандидата-вегетаріанця в Україні з’явилася багаточисельна секта агітаторів-відлюдьків, які покинули блага цивілізації та вирішили за гарну платню пожити у наметах. І все було б добре, якби не кляті психологи-політтехнологи. Тому що і кольори наметів, і розташування смуг на піратських прапорах, що увінчують ці намети, у підсвідомості більшості виборців чітко вимальовують грати! Так, так - тюремні грати, а не зірково-смугастий прапор вгодованої Америки! А великі дурниці в його газеті «У світі тварин» доповнюють образ Арсенія як «зека». На першій сторінці – «Кто-то уходит…Кто-то приходит», або, іншими словами, мовою підсвідомості, «Яценюк виходить з буцегарні». На 4-й сторінці – на малюнку знову грати. Привчає він нас, чи що? Бо ж повірити в те, що Арсеній такий «крутий», зможе хіба що той «даїшник», який йому палець показав. Так що, «дурнів нема!» Ну, і слава Богу!Кесарю - кесареве, а меру - мерськоє
Шановні кандидати у президенти! Наймайте нас, житомирських журналістів, спеціалістів-політтехнологів. Ми вам за п’ятірку баксів такий імідж створимо, що довіку від нього не відмиєтесь, ще й президентами станете! У житомирян вчитися треба, у житомирян! Погляньте, либонь, на оцей зразковий агітаційний витвір про мера житомирського, під назвою «Вєрка з’їла все»! По-перше, з’їла ще не все. По-друге, їсть не сама. Що, знову «дурнів нема»? Не кажіть. Якщо б пані житомирська міська голова Шелудченко Віра Тимофіївна надумала у президенти балотуватися, то така агітація забезпечила б їй стовідсоткову перемогу! Чому? А тому, що їсти хочуть всі! Пропаганда процесу жратви обов’язково вдячно відгукнеться у кожному серці і шлунку. Ну то й що з того, що частину електорату знудить? Головне – перемога, навіть на блювотинні. Ну, і слава Богу!Багато ще є свідчень про рівень розумового та фахового недорозвитку українських політиків і їхніх високооплачуваних «каМанд».
Але замість епілогу продемонструю фотокопію рекламного буклету житомирського відділення «СЕБ банку». Це ще один показовий витвір агітаційного характеру тих самих "каМанд", який, безсумнівно, дає відповідь на вузьке й незручне питання, хто ж насправді контролює підсвідомість політологів і їхніх хазяїв.
Так, так! Невже той самий, кульгавий з рогами? Як його? Санта, здається?«SEB банк»: депозит плюс страхування дорівнює вічний спокій.

Віктор Свобода

В Житомире пердел великий передел
Житомирский областной совет ислам не принял
Суть явления – многолетняя рыболовно – охотничья кормушка для руководителей практически всех органов власти, прокуратуры, СБУ и иных кланов. Кровь от крови, плоть от плоти ка-ге-бе-шной партийно-хозяйственной номенклатуры в самом развратном её проявлении.
www.svoboda.zhitomir.ua

15-10-2009 19:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255624090.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua