першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: з прокуратури прямий шлях в бандити?

16-10-2009 14:20 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255692024.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Студента-бакалавра Харківської національної юридичної академії, який проходив практику в прокуратурі Полтавського району засуджено за навмисне вбивство за ст.115 ч.1 Кримінального кодексу України.
Тривале побиття громадянина Андрія Могили прикладом, згодом постріл в спину, тулуб та контрольний - у вухо обірвали життя жертви.
Потерпіла, мати юнака, звернулась до Верховного Суду України з касаційною скаргою, оскільки "гуманний" суд засудив "свого" обвинуваченого Олійника О.В. лише до 5 років позбавлення волі. Очевидно, саме те, що засуджений працював в прокуратурі і стало підставою такого м"якого вироку. Санкція ж статті Кримінального кодексу за скоєння такого злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років.
Тож гідні кадри готують прокуратура Полтавської області та державний навчальний заклад для силових структур. Твердження громадських організацій про те, що в прокуратурі праціє багато злочинців підтвердилось в черговий раз. Саме завдяки тому, що громадськість привернула увагу до цього злочину ЗМІ, засудженого не відпустили на волю прямо з зали суду на волю перекваліфікувавши злояин на ст.116 та застосувавши ст. 75 (відстрочка виконання покарання з випробовувальним терміном) КК України.
Батько засудженого очолює міську організацію Партії регіонів - це теж одна з обставин, яку суд, очевидно, врахував як пом"якшуючу обставину.

16-10-2009 14:20 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255692024.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua