першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Обговорюємо конституцію: народу велика дуля та мировий суддя

19-10-2009 12:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255943026.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

"Народ бере участь у здійсненні правосуддя через виборних мирових суддів, а також присяжних" (ч.4 ст.134 проекту Народної конституції). А бандити та олігархи через призначення суддів місцевих, апеляційних, Верховного суду будуть і далі здійснювати правосуддя в своїх інтересах, як зараз. Сіятимуть та посіватимуть і далі.
Хоч кістку з барського столу, але все ж таки кинув Президент народу. Правда анекдот з присяжними розпочався ще в старій конституції. Ніхто тих присяжних не бачив і не побачить. Стосовно мирових суддів, які, очевидно, вирішуватимуть дріб"язкові питання ще побачимо. А ось корупція в судах, зросте ще більше, бо боялись судді-хабарники проекту нової конституції, в якій би передбачалась виборність суддів всіх рівнів народом України. Тепер заспоколись. Та хто ж дозволить. Призначаю суддю сам, сам його контролюю. Звичайно, сам не зовсім точно, бо всі разом, хто не дружить з законом, кому вигідна судова корупція. А народу зась. Дуля знову велика. А всі ж так сподівались на виборність суддів... Мрії про подолання корупції залишаться мріями.

19-10-2009 12:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1255943026.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua