першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

СБУ долає корупцію на Луганщині

21-10-2009 22:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256154334.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Не новина, що надзвичайно важливою місією правоохоронних органів в нашій державі є комплекс заходів по боротьбі із корупцією. Також не є новиною те, що будь-які події на даному напрямку в останній час викликають не аби-який резонанс.
Так, затримання СБУ «на гарячому» судді Львівського апеляційного адміністративного суду І.Зварича сколихнуло українську громадськість, після чого наче хвилєю пронеслися аналогічні випадки викриття працівників суддівського корпусу, прокуратури, органів внутрішніх справ тощо.
В результаті таких рішучих дій СБУ з початку року викрито понад 1250 правопорушень у сфері службової діяльності з боку державних службовців різного рівня.
Як співголова Міжвідомчої комісії по боротьбі із корупцією при Президентові України Валентин Наливайченко приділяє значну увагу роботі відомства на даному напрямку, що в значній мірі зумовило повернення на користь держави декілька мільонів грн. коштів, а також за рахунок своєчасного викриття зловживань попереджено завдання збитків державі на десятки мільонів грн. із місцевих, галузевих та цільових бюджетів, державних програм тощо.
За словами голови СБУ В.Наливайченка, президент України особисто опікується питаннями ефективності заходів, які вживає українська спецслужба, а також представники інших правоохоронних органів, представлених у названій антикорупційній комісії, вимагаючи від правоохоронців щоденного звіту з названих питань.
Результатом таких дій української спецслужби, серед значної кількості інших резонансних корупційних проявів, безсумнівно є викриття УСБУ в Луганській області організовано групи службовців однієї з райдержадміністрацій, які свідомо намагалися завищити обсяги замовлених робіт та послуг, задекларованих приватними підприємцями за відповідну грошову винагороду.
Таким чином, працівники СБУ попередили заподіяння шкоди районному бюджетові на загальну суму понад 60 тис грн., які можуть бути спрямовані на погашення заборгованостей перед працівниками бюджетиної сфери.

21-10-2009 22:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256154334.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua