першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: Полтавська прокуратура спростувала сама себе

23-10-2009 13:14 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256292878.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В своєму матеріалі, розміщеному на інтернет-сайті "Майдан" http://maidan.org.ua/static/news/2009/1256196665.html прокуратура області ще раз підтвердила нашу інформацію про те, що вбивця стажувався та виховувався саме в них. Саме тому хочемо привернути увагу Генеральної прокуратури України, що проходив виробничу практику це не просто пройшов попід вікнами прокуратури. Олійнику О.В. було призначено згідно наказу прокурора області керівника виробничої практики. Навіть по техніці безпеки Олійник О.В. проходив інструктаж. Саме в прокуратурі Полтавської області його навчали та виховували і ми наполягаємо на тому, що саме "Тож гідні кадри готують прокуратура Полтавської області та державний навчальний заклад для силових структур" і є реальною оцінкою роботи по підготовці кадрів і дана інформацію повністю відповідає дійсності. І, хто знає, чи одне вбивство скоїв громадянин-бакалавр Олійник О.В. чи кілька? А що було б аби це вбивство не було розкрите" Бакалавр права, пройшовши практику саме в прокуратурі області, закінчив би академію та отримавши звання магістра, працював би саме в прокуратурі Полтавського району, про що неодноразово заявляв односельцям. Тож спростування ще раз підтвердило те, як недбало готують кадри як на Полтавському факультеті Харківської національної академії юридичних наук, так і в прокуратурі Полтавської області. Крім того, як відомо, за останні два роки прокуратуру Полтавської області неодноразово пікетували мешканці області з плакатами "Злочинці - залиште прокурорські крісла", "Геть корупцію з прокуратури області", і т.п. За опитуваннями, які проводив громадський центр "Солідарність проти корупції" в 2008 році на виході з приміщень районних судів 17 відсотків респондентів найбільш корумпованим органом влади назвали саме прокуратуру. Це найбільший відсоток і, відповідно, перше місце по корупції.

23-10-2009 13:14 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256292878.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua