першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Народний контроль» за чесні і прозорі вибори

23-10-2009 19:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256314703.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Група громадських організацій – Організація «Народовладдя», Правозахисний Фонд імені Р.І. Марочкіної, Молодіжна організація «Успіх» та Київська міська організація пенсіонерів, ветеранів та інвалідів «Захист» сьогодні, 23 жовтня 2009 року заявила про утворення громадянської ініціативи «Народний контроль».

«Народний контроль» ставить собі за мету спостереження за ходом передвиборчої компанії та контроль за дотриманням виборчого законодавства на всіх етапах виборчого процесу.В найближчий час відкриються пункти «Народного контролю» у всіх регіонах України.

«Народний контроль» не належить до жодної з політичних сил і ставить собі за мету захист прав громадян на вільне волевиявлення, буде уважно спостерігати за тим, щоб ніщо і ніхто не зміг завадити вільному вибору громадян України та/або спотворити результати вибору.Громадянська ініціатива відкрита для всіх громадських некомерційних організацій, які готові взяти участь у здійсненні громадського контролю за перебігом виборів Президента України.

1.jpg

23-10-2009 19:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256314703.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua