першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

СБУ допоможе прокуратурі документувати протиправні наміри...

27-10-2009 10:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256630017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Указом Президента України про забезпечення проведення чесних і прозорих виборів Президента України на правоохоронні органи покладена відповідальність за дотримання законності і громадського порядку під час виборів та в процесі підрахунку голосів.
Як правоохоронці готові зустріти виборчий процес, вже пророкований політологами та експертами як такий, що буде найбруднішим в новітній історії нашої держави?
МВС вже показало , як кажуть, «у всій красі», як відомство Луценка практично «під копірку» перетворилось у відомство Білоконя 2004 року. Чого варте лише забезпечення суботнього концерту з висування прем’єра в Президента. Такої кількості автозаків, «беркуту» та бійців внутрішніх військ не спостерігалось в центрі столиці ще з параду в честь визволення України від німецько-фашистськиз загарбників в 2004. Цікаво, для кого Луценко заготовив кілька десятків автозаків? Провокаторів? Чи просто громадян, які не підтримують провладного висуванця? Відчуття дежа-вю спостерігалось у багатьох, хто в суботу навіть просто прогулювався центром столиці та спостерігав неймовірну кількість міліціянтів, готових напхати ті автозаки по першій команді. Як не хочеться згадувати ту темну справу «педофілів». Не хочеться, проте дії міліції, включно з останнім виступом «леволюціонела» з парламентської трибуни та інформація про те, як «успішно» міліція півроку приховувала докази знущання над дітьми та як зараз намагається всіма методами знешкодити цю «бомбу» уповільненої дії, якби тільки вивести «обранців» з кола підозрюваних, тільки підсилюють якісь жахливі передчуття. Наша міліція нас не береже!!!
В світлі міліцейської ролі у цих виборах, стає зрозумілим, що на прокуратуру і СБУ ляже основний тягар по документуванню можливих правопорушень виборчого законодавства та попередження вчинення провокацій чи силового розвитку подій.
За словами Голови СБУ Валентина Наливайченка, спецслужба попередить будь-які втручання в електронні системи обробки даних. Крім того, СБУ добре відомо про діяльність закордонних «консультантів» і в разі будь-яких спроб реалізувати різні протиправні схеми типу «Вавилон» чи дестабілізувати внутрішню суспільно-політичну ситуацію в нашій державі, СБУ реагуватиме миттєво.
Хочеться вірити, що СБУ зразка 2009 справиться із завданням та не допустить як насилля над волевиявленням громадян, так і будь-яких спроб застосувати проти людей силу (адже ту Медведчуківську ініціативу розігнати Майдан в 2004 попередила саме спецслужба). І, що цікаво, то й же Віктор Володимирович в цей час знову таки перебуває в провладному таборі…

27-10-2009 10:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256630017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua