першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Депутату Стретовичу: Щира подяка від Полтавської "Солідарності"

28-10-2009 12:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256723779.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час Президентських виборів в 2004 році за грати було кинуто з-х профактивістів Полтавської "Солідарності". Корумпована влада вирішила розправитись з прихильниками В.Ющенка. На заваді став Народний депутат Стретович В.М.
Направляємо подяку цьому мужньому громадянину.
Народному депутату України
Стретовичу В.М.
Шановний Володимире Михайловичу!
Повідомляємо Вас, що нарешті закрито кримінальну справу №04230530 за обвинуваченням, мене, Волошина В.О., Довбиш Н.М. та Охріменко С.О. за ст.6 п.2 КК України за відсутністю складу злочину. Кримінальна справа порушена 3 червня 2004 року за ст. 149 ч.3 КК України (торгівля людьми). 5 місяців профактивісти Полтавської „Солідарності” перебували під вартою в Полтавському СІЗО-23, 4 роки 5 місяців під судом та слідством. В судовому засіданнях районного та апеляційного суду прокурор просив мене засудити до 13 років позбавлення волі, жінок-профактивісток – до восьми.
Зараз з Державного бюджету вже стягнуто судом 700 тис.грн за заподіяну нам моральну шкоду.
Цілком справедливо вважаємо, що саме Ваші особисті звернення та запити до Генерального прокурора України по фактам фальшування кримінальної справи, застосування недозволених методів слідства, створення штучних доказів обвинувачення, катувань, викрадення мого, на той час 15-річного, сина Олексія(зараз він студент четвертого курсу Полтавської Державної аграрної академії, успішно навчається, отримує стипендію) тощо привели до логічного завершення – виправдання всіх обвинувачених.
За 54 місяці ми були, підозрюваними, обвинуваченими, засудженими (вирок було скасовано 23.11.2005 року апеляційним судом через неконкретність обвинувачення та докази, побудовані на припущеннях) і знову підозрюваними. З 2005 року 5 працівників прокуратури, 8 працівників УБОЗу та 5 слідчих відділу з особливо важливих справ УМВС України в Полтавській області намагалися довести абсурдне обвинувачення проти профактивістів, які зі створення страйкового комітету, Вільної профспілки залізничників, ВОСТ, профспілки „Солідарність” протягом 20 років займаються захистом прав трудівників. Керівництво прокуратури області, відклавши розслідування вбивств, зґвалтувань інших тяжких злочинів кинули кращих слідчих для доведення нашої вини в злочині, якого ми не скоювали. За минулі 5 років таким чином залишилось нерозкритими понад 20 вбивств, але ця статистика може бути неточною, оскільки багато вбивств (ч.1 ст.115 КК України були перекваліфіковані в нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
Відкривши при нашій організації громадський центр „Солідарність проти корупції” ми впродовж більш ніж 3-х років допомагаємо незаконно засудженим громадянам, тим, хто зазнає переслідувань, катувань з боку правоохоронних органів та прокуратури. Сам я за дорученням громадських організацій вже більше року приймаю участь в особистому прийомі громадян начальником ГУМВС України в області генерал-лейтенантом міліції Цимбалюком М.М.
Від імені наших дітей, родичів висловлюємо Вам щиру подяку за Вашу участь у торжестві справедливості, за те, що Ви не дали перемогти Злу, уберегли нас і наші родини від наслідків беззаконня, яке чиниться злочинцями, що працюють в правоохоронних органах, в тому числі в прокуратурі області, найбільш корумпованому за опитуваннями громадян органі влади на Полтавщині. Надіємось на подальшу співпрацю в царині захисту прав людини. Були б всі такі свідомі депутати, як Ви, переконані, – Україна давно була б серед найрозвинутіших країн світу.
Нехай береже Вас Бог на благо нашої України. Слава Україні!

Щиро вдячний

Голова Полтавської профспілки „Солідарність”
Керівник громадського центру
„Солідарність проти корупції” Валентин Волошин.

28-10-2009 12:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256723779.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua