першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА З ГЕНДЕРНОЇ ПРОСВІТИ

28-10-2009 15:06 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256731593.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ДО УВАГИ
ЖУРНАЛІСТІВ/ЖУРНАЛІСТОК, РЕДАКТОРІВ/РЕДАКТОРОК ЗМІ, КЕРІВНИКІВ/КЕРІВНИЦЬ ПРЕС-ЦЕНТРІВ, СПІВРОБІТНИКІВ/СПІВРОБІТНИЦЬ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА РЕКЛАМНИХ АГЕНЦІЙ!

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної адміністрації та обласний ґендерний ресурсний центр за сприяння Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄК-ПРООН проводять Всеукраїнську програму з ґендерної просвіти для керівників/керівниць прес-центрів, редакторів/редакторок ЗМІ, журналістів/журналісток, співробітників/співробітниць інформаційних та рекламних агенцій.

Програма проходитиме у Харкові 3-4 грудня 2009 р. у рамках Національної кампанії «Стоп насильству!», Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та обласної акції «Зупинимо насильство разом!».
У програмі передбачено:

• робота кінозалу з демонстрацією фільмів та відео роликів з ґендерної проблематики та запобігання ґендерного насильства;
• засідання дискусійного клубу;
• обговорення юридичних аспектів реалізації державної ґендерної політики;
• презентація інформаційних ресурсів з ґендерної проблематики та запобігання ґендерного насильства;
• презентація виставки «Світ без насильства» та нових експозицій першого в Україні Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху;
• презентація Довідника «Світ після Пекіну: 15 років поспіль».

Учасники/учасниці програми матимуть можливість презентувати власні інформаційні та рекламні ресурси.

Учасники/учасниці отримають сертифікати та пакет роздаткових матеріалів (DVD диски із відео роликами та фільмами з ґендерної тематики та протидії ґендерному насильству, створеними у рамках Національної кампанії «Стоп насильству!», інформаційно-методичні матеріали, бази даних інформаційних ресурсів з ґендерної тематики та інш).

Кращу роботу, створену учасником/учасницею після проходження програми, буде подано на нагородження відзнакою «За ґендерну рівновагу», яку запроваджено Інформаційно-консультативним жіночим центром (м. Київ).
Учасникам/учасницям забезпечуватиметься проживання та харчування, а також буде відшкодовано вартість проїзду відповідно до наданих оригіналів проїзних документів (автобус/потяг крім СВ). За участь у Програмі добові не виплачуються.
Заявки приймаються до 10 листопада 2009 р. на конкурсній основі. Анкета додається. Умовою участі у програмі є зобов’язання претендента/претендентки щодо використання отриманої інформації у подальшій роботі.

Контакти: Тетяна Ісаєва, директорка обласного ґендерного ресурсного центру
t_isaeva@ukr.net
(050)-403-13-25;
(067)-660-48-81

http://gender.at.ua/news/2009-12-04-147

Анкета учасника: http://gender.at.ua/files/Anketauchasnika.doc

28-10-2009 15:06 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256731593.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua