першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

САБОТАЖ та ВИМАГАННЯ газовиків

30-10-2009 14:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256901275.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

САБОТАЖ та ВИМАГАННЯ
газовиків

Голова правління ВАТ «Уманьгаз» Мельник Володимир Григорович вимагає (ст. 189 КК України) від ТОВ «ТД «Кампус Коттон Клаб» (національний виробник товарів медичного призначення: вата, марля, бинти, маски медичні тощо). проведення повторної оплати за природний газ, який вже був оплачений. До проведення такої оплати категорично відмовляється включати подачу газу на виробництво, що розміщено у м. Умані (хоча ТОВ «ТД «Кампус Коттон Клаб» додатково здійснена передплата за поставку погоджених обсягів газу).
Без газу підприємство буде вимушено зупинити виробництво (судове вирішення цього питання у судах може засягнутися на багато місяців) та, відповідно, звільнити біля 100 працівників, хоча одне тільки виробництво масок медичних могло б забезпечити працівникам стабільний заробіток.
Не зважаючи на явно злочинні дії Голови правління ВАТ «Уманьгаз» Мельника В.Г., які призведуть до погіршення матеріального становища мешканців м. Умані та закриття виробництва, міська влада не бажає захищати своїх громадян та національного виробника.
Акція протесту проти свавілля (вимагання) збанкрутілих газовиків та бездіяльності влади буде проведена працівниками Уманської філії ТОВ «ТД «Кампус Коттон Клаб» з 9.00 по 15.00 годину 03 листопада 2009 року за адресою м. Умань, площа Леніна, 1 (перед будівлею Уманської міської державної адміністрації).

Якщо Вас зацікавила ця інформація, звертайтеся за контактними телефонами, Вам будуть надані додаткова інформація та документи, а також забезпечений проїзд для освітлення акції протесту та харчування.

30-10-2009 14:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256901275.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua