першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Націоналізм Ю.Тимошенко чи "національна ідея" В.Януковича

30-10-2009 21:53 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256928785.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Нещодавно газета Миколаївської обласної ради "Рідне прибужжя"(№116 20.10.ц.р.) ,яка за редактора М.Машкіна,члена партії регіонів давно стала партійною трибуною,надрукувала саттю Павла Репешка (чомусь російською мовою) "Жовтень.Україна .Процес пішов",де серед купи звинувачень на адресу Прем,єр -Міністра,закидів українському націоналізму,залякувань загрозою "відродження нацизму на нашій землі" є несподівані висновки.
Виявляється,Ю.Тимошенко "змістила орієнтацію в бік правої ідеології.. зробила ставку на заполучення на свій бік крайніх націоналістичних кіл...стрибок в бік українських націоналістів".Надруковане таке було після рішення Центрального проводу НРУ про підтримку Ю.Тимошенко і відпоідного заклику до національно-патріотичних сил.При цьому автор ,як завжди,згадує лише радикальний націоналізм часів С.Бандери,часів військового протистояння і нещадного винищення націоналістів комунністичним владою і проводить порівняння з сучасною політичною боротьбою зовсім в інших умовах,залякуючи сучасніть минулим.Свідомо замовчується сучасний інтелектуальний український націоналізм,націоналізм Т.Шевченка,М.Грушевськго,зокрема,нашого сучасника покійного професора А.Погрібного як прагнення української нації на єдність і реалізацію права на самовизначення через побудову української національної держави,бо останнє,як не прикро,не відбулося і на 18 році незалежності..
Разом з тим,усвідомлюючи нагальність на виборах тези про єдність і реалізацію національної ідеї, В.Янукович на 12 з.їзді ПРУ декларує в програмі "об,єднання України"."подолання розколу"... без досягнення єдності української нації,без реалізації права останньої на самовизначення,а через захист прав російськомовного населення,збереження його чисельності,в першу чергу,чисельності роійськомовних українців,зокрема,через введення російської мови як державної.Його прихильники вже назвали таке ноу-хау як "наша національна ідея","національна ідея "російськомовного населення.
Час і вибори покажуть,на чиєму боці буде перевага:на боці українського націоналізму і Ю.Тимошенко ,якщо вона стане на шлях відстоювання останнього і права української нації на самовизначення,що бажано для подолання нинішнього фактичного безвладдя,чи переможе "Національна ідея".В.Януковича,ідея перебудови України в МАлоросію.
Будемо ж сподіватися і працювати на краще майбутнє України як української національної держав,переконуючи кожного проголосувати саме за таку,за українську Україну,а не за Малоросію.Будемо сподіватися на єдність національно-патріотичних сил в відстоюванні українського націоналізму,на їхню спроможність дійти до кожного українця,в першу чергу в Криму,на сході і півдні.поборотися за кожного українця,а не боротися ,як не прикро,з українцями,які мають інші погляди чи переконання,попали під вплив провідників російського націоналізму,прихильників "національної ідеї"В.Януковича і його команди..

30-10-2009 21:53 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1256928785.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua