першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Метробонзи сприяють розпалу епідемії:з 2.11 потягів менше вдвічи

04-11-2009 21:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1257362992.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ще вранці 2 листопада київське метро вразило невеликою кількістю пасажирів. Подекуди навіть на жвавих напрямках безпроблемно можна було знайти місця для сидіння.
Проте вже надвечір адміністрація Комунального підприємства "Київський метрополітен" вирішила повернути людей до звичного годинно-пікового натовпу.
Інтервал між потягами на одній з найбільш завантажених Сирецько-Печерській лінії збільшився майже вдвічи до 5 хвилин. Враховуючи, що на вечірню годину пік студенти та школярі, які залишилися під час карантину вдома, НЕ впливають (так само, як і у інші дні, бо ж які школярі масово будуть їхати о 18-19 годині?)...
Зрештою, на станціях почала виникати штовханина. А у вагонах ті, хто зміг туди прорватися, стояли вже навіть не пліч-о-пліч, а маска до маски.
Годі й казати, що подібна ситуація тривала і у вівторок, і у середу, буде таке і у наступні 2,5 тижні. Отже, очевидною є пряма вказівка керівництва метрополітену на створення подібних інтервалів руху. Що менше потягів проїде, тим менше витрат. Проте більше хворих.
Соцільному транспорту - метро - ніхто не давав права зловживати становищем, тим більше під час епідемії.
Більше того, як стало відомо від джерел, яким немає сенсу не довіряти (на неофіційному форумі метро), машиністів змушують писати заяви про відпустки за "власним" бажанням. Отже, невдовзі кількість потягів у підземці може лише зменшитися.
Наголошую, питання не в тому, чи зменшився пасажиропотік загалом в метро, бо це правда. Питання в адекватності зменшення кількості потягів на тих напрямках і в той час, де такого зменшення фактично НЕМАЄ.
Головним і доведеним фактом є безпідставність дій метроначальників, оскільки надмірне скупчення людей під час масової істерії може призвести до паніки, і, у будь-якому разі, до лавиноподібного збільшення кількості хворих, оскільки у такому натовпі віруси чудово передаються повітряно-крапельним шляхом. Медичні та соцільно-політичні наслідки тяжкої епідемії у Києві важко навіть передбачити.
Прошу вважати це офіційним запитом до Служби Безпеки України з метою перевірки відповідності та адекватності зменшення парності потягів у метрополітені загалом та на Сирецько-Печерській лінії зокрема, особливо у вечірню годину пік 17:30-19:00 у напрямку до станції "Червоний Хутір". Оскільки метро має всі можливості забезпечувати доепідемічний інтервал руху і такі зміни є суто волюнтаристськими.

04-11-2009 21:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1257362992.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua