першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокурори кришують злочини. Може досить терпіти?

08-11-2009 15:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1257686567.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Маневровий тепловоз вдарив швидкісний потяг Київ-Полтава в "хвіст" зім"явши в "гармошку" три останніх вагони. Добре,що потяг готувався лише для посадки пасажирів, інакше були б значні людські жертви. Три вагони відчепили, причепили справні і потяг пішов за графіком. І хоч потягова бригада була травмована, Київ-Полтава доїхав 30.10.09 зо призначенням своєчасно, близько 20-ї вечора. Але страшно те, що три години потягом керували тяжко травмовані працівники. Здоров"я близько тисячі пасажирів висіло на волосинці. Коли ж 31 жовтня ц.р. вранці травмовані залізничники звернулися за медичною допомогою до залізничної лікарні, то їх терміново госпіталізували до хірургічного та неврологічного відділень,помістили до різних палат та ізолювали один від одного під приводом карантину. Спілкуватись між собою їм заборонили, з родичами теж. Діагноз отриманих травм приховують, як від самих потерпілих, так і від родичів. Буквально через кілька хвилин після госпіталізації всіх їх обійшов працівник транспортної прокуратури і під психологічним тиском, погрожуючи звільненням, змусив написати пояснення, що всі вони травми отримала в маршрутних таксі по дорозі на роботу. Нащо нам пригоди на транспорті та ваша головна біль,- заявив травмованим залізничникам чиновник. Таким чином була прихована аварія, яка нанесла збитки державі на суму близько 50 мільйонів гривень, приховані втрати здоров"я кількома громадянами України. Дуже боляче те, що прокуратура на транспорті продовжує кришувати злочини, скоєні на транспорті. А залізничники - Світлана Коваленко, Світлана Єрещенко, Євген Кудрявцев та інші продовжують фактично під арештом лікуватись в Полтавській залізничній лікарні. На слуху ще в багатьох пригода, коли п"яні міліціонери в Кобеляцькому районі згвалтували трьох дівчат, одну застрелили, інших двох втопили. Транспортна прокуратура тоді вину за жорстоке вбивство поклала на стихію. Допоки ми терпітимемо свавілля злочинців в погонах? Може досить?

08-11-2009 15:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1257686567.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua