першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: Місцева прокуратура спустошує державний бюджет

13-11-2009 20:54 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1258138475.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Октябрський районний суд Полтави 12 листопада ц.р. стягнув 1 млн 798 тисяч 216 грн 16 коп моральних збитків з держави Україна, які завдані протиправними діями працівників прокуратури керівнику Полтавської профспілки "Солідарність" Валентину Волошину. Понад 52 місяці він незаконно перебував під судом та слідством, з них 4 місяці 20 днів - під вартою.
В рішенні суду (суддя Литвиненко І.Ю.) фактично визнано нелюдським та жорстоким поводження з невинуватим громадянином України саме в зв"язку з виконанням ним обов"язків по захисту соціальних, трудових та інших прав членів профспілки. Прокурор неодноразово прохав в судових засіданнях визнати винним в скоєнні особливо тяжкого злочину та призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років. Таким чином прокуратура області фактично очолила боротьбу проти правозахисної організації і створила ситуацію, подібну в США в 30-х роках, коли там за зфабрикованими обвинуваченнями засуджували профспілкових лідерів до смертної кари.
Цим же судом вже стягнуто моральну шкоду на користь інших двох профактивісток: Світлани Охріменко та Наталії Довбиш, які теж були заарештовані та знаходились під вартою Першій судом стягнено 300 тисяч гривень, другій - 400 тисяч гривень. Характерно, що всі працівники прокуратури та міліції, які фабрикували дану справу отримали підвищення по службі та позачергові званні, а головного "героя" - прокурора Андрія Гомлю - навіть переведено до "іноземного" відділу. Тож у нас є конкретне запитання до пана Генерального прокурора: "Коли, нарешті, цих фальшувальників, які фактично катували невинуватих громадян, наносили величезні збитки державі, буде притягнуто до відповідальності?"

13-11-2009 20:54 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1258138475.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua