першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Влада вкотре намагається знищити непокірну профспілку

20-11-2009 13:41 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1258717277.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прокуратура,яка є виконавцем волі можновладців, перед виборами Президента знову вживає заходів по придушенню профспілкового руху. Створена зі страйкового комітету, профспілка "Солідарність" не дає спокою мафіозним структурам, які розділили область на сфери впливу.
Перед минулими виборами були арештовані профспілкові активісти,їх було звинувачено в скоєнні особливо тяжкого злочину - торгівлі людьми. Згодом всіх було виправдано, а з держави стягнено близько 3 мільйонів гривень за завдану невинуватим громадянам України моральну шкоду.
Зараз в боротьбі з правозахисною організацією обрано інший шлях: призупинення діяльності громадської організації через порушення правил пожежної безпеки, а саме відсутність плану евакуації з приміщення та відсутність наклейок на електровимикачах. Саме на управління з питань наглядово-профілактичної діяльності ГУ МНС України в Полтавській області відведено роль батога. Причому профспілці надано статус підприємства, яке займається господарською діяльністю. І хоч громадська організація лише орендує приміщення органи державного пожежного нагляду в Полтавській області, перевіряльники організували цілеспрямовану атаку на призупинення її діяльності. І хоч Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" заборонено втручання органів державної влади в діяльність профспілок, цими органами виконується воля чиновників по знищенню нашої правозахисної організації. Звичайно, як в більшості випадків, прокуратура не захищає профспілку та закон. В Полтавської прокуратури інші цілі - знищити непокірну громадську організацію.

20-11-2009 13:41 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1258717277.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua