першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: чиновники відкрито кришують злочини

28-11-2009 09:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1259391813.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До квартири одинокої пенсіонерки стали проникати невідомі особи, які намагалися заволодіти документами на її квартиру. Як помітили сусіди, "операціями" по проникненню керували працівники правоохоронних органів. Пенсіонерка звернулась до прокуратури, але там без належної перевірки винесли постанову про відмову в порушенні кримінальної справи. Після цього вона звернулась до суду і там незаконну постанову скасували, а справу направили до прокуратури для проведення додаткової перевірки. Ізнову те саме - без належної перевірки постанова про відмову. Пенсіонерка знову звернулася до суду, але на цей раз суд пройшов поверхово, без вивчення доводів скаржниці і тому пенсіонерка звернулась з апеляцією до апеляційного суду Полтавської області. Обуренню судової колегії у кримінальних справах, коли там ознайомились з відмовним матеріалом, не було меж. Звичайно, незаконну постанову було скасовано, а справу повторно направлено для проведення додаткової перевірки. Отож подивіться, будь -ласка, на роботу своїх прокурорів. Пенсіонерка з мізерною пенсією, маючи середню освіту перекреслила 10-місячну роботу помічника прокурора району! Настільки бездарною, безграмотною та цинічною є та постанова.
Чи це тяжкий злочин, чи проста корупція - розберіться самі. Але, вважаємо, так далі жити не можна.

28-11-2009 09:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1259391813.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua