першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міська санітарно-епідеміологічна станція не затвердила Проект Ге

07-12-2009 12:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260183489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про це стало відомо підчас семінару «Практика здійснення контролю держорганів за дотриманням норм СЕС в будівництві». Захід відбувся у четвер, 3 грудня 2009 року, у приміщенні санітарно-епідеміологічної станції (СЕС) м. Луганська за ініціативи Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ). У семінарі взяли участь 23 особи, серед яких представники ініціативних груп, органів самоорганізації населення та активісти міста. Семінар проводився з метою поінформувати зацікавлених представників громади про повноваження санітарно-епідеміологічної станції у сфері погодження зведення об’єктів будівництва.
На семінарі розглядалися питання проблеми дотримання санітарних норм при будівництві та проблеми узгодження із СЕС Проекту Генерального плану м. Луганська.
У ході семінару стало відомо, що Проект Генерального плану м. Луганська та навіть його Концепції не були погоджені санітарно-епідеміологічною станцією. Зокрема, заступник головного санітарного лікаря міста Луганська Лариса Давидюк зазначила, що до Проекту Генплану має входити карта електромагнітних полів, але вона відсутня, бо в СЕС не має обладнання для проведення замірів. А карта шумового забруднення міста розроблялася представниками Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, що не мають ліцензії на виконання відповідних видів робіт.
Учасники семінару дізналися багато нової інформації по нормах забудови від працівників СЕС та отримали змістовні відповіді на всі запитання, що їх цікавили.
Голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Юлія Ращупкіна, коментуючи семінар, наголосила: «Фахівці санстанції у ході семінару іще раз підтвердили, що у місті купа невирішених проблем, які безпосередньо впливають на здоров’я міських мешканців. Це і невчасний вивіз сміття та відсутність належної обробки контейнерів, зношеність каналізаційних мереж, порушення будівельних норм у ході зведення нових об’єктів. Вирішення більшості з окреслених у ході семінару проблем – компетенція органів місцевого самоврядування, які, на жаль, через відсутність належного контролю, не виконують у повній мірі делеговані повноваження. Сподіваємося, що учасники семінару, озброївшись новими знаннями про санітарно-епідеміологічні вимоги до різних аспектів життєдіяльності, будуть вимогливіше ставитись до повноважних органів влади».

07-12-2009 12:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260183489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua