першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Згвалтування, пограбування... Нові обвинувачення проти лідерів

08-12-2009 11:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260266186.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

-Як ви могли допустити таке ганебне рішення суду,- відчитував він своїх співробітників.,- зменшити в 10 разів - ваше завдання.
Як відомо Октябрський районний суд м.Полтави виніс рішення, яким стягнено з держави України 2,7 млн. грн за моральну шкоду, заподіяну незаконним притягненням до кримінальної відповідальності 3-х активістів Полтавської профспілки "Солідарність". 53 місяці працівники прокуратури області, здійснюючи психологічний тиск, намагались довести абсурдні звинувачення у торгівлі людьми. Викрадали навіть майно та дітей арештованих на 5 місяців невинуватих громадян. Змушували визнавати злочини та оговорювати себе.
Прокурор відділу після винесення рішення суду пригрозив: "А Ви не боїтесь, що ми пред"явимо обвинувачення в згвалтуванні чи пограбуванні?" Тобто прокурори погрожують новими фальшивками, новими збитками для держави.

08-12-2009 11:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260266186.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua