першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

SOS: До всіх урядів та глав держав світу

10-12-2009 14:24 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260447897.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Влада в області давно захоплена злочинцями, які займають державні посади. Як можуть боротися з корупцією справжні бандюги з прокуратури області? За закриття кримінальних справ тарифи піднялись від 100 000 до мільйонів доларів. Звичайно є й чесні працівники. Саме завдяки їм ми знаємо про ситуацію всередині. Таким чином закони діють хіба що по відношенню тих громадян, хто не в змозі сплатити хабара чиновнику. Громадяни готові вийти на майдан, щоб вкотре ініціювати відповідні звернення до країн світ про розформування силових структур, а саме: найбільш корумпованих прокуратури та СБУ з метою їх розпуску, внесення змін до Конституції про можливість надання робочих місць за контрактом на конкурсній основі спеціалістам з-за кордону.
Працівники прокуратури повинні нести кримінальну відповідальність за скоєні злочини: отримання хабарів, кришування особливо тяжких злочинів, корупційні тощо. Чи задумувались вищі посадові особи держави, звідки у простого прокурора кошти на придбання чи зведення особняків вартістю 2-3 млн. доларів США, автівок вартістю 200 350 тис. доларів тощо?
Змінити хабарників на кадри з-за кордону - єдиний вихід з ситуації. Народ вже на межі і може сам прийняти рішення про відставку працівників обласних прокуратур. Для уникнення загострення ситуації повинні бути рішучі дії в тому числі і введення Президентом надзвичайного стану. Те, що твориться зараз не може продовжуватись далі.

10-12-2009 14:24 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260447897.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua