першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ядерний могильник до Дня Святого Миколая

11-12-2009 12:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260527910.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Урядовий законопроект №5050 про будівництво могильника ядерних відходів на території Київської області планується розглянути вже протягом поточної, п’ятої сесії Верховної Ради. Народні обранці планують розглянути цей документ 17 грудня, напередодні великого свята – Дня Святого Миколая.
17 грудня народні депутати скажуть своє слово – бути чи не бути ядерному могильнику в Україні. Шанси ухвалення законопроекту за основу, як і нумерація законопроекту, 50 на 50.
Ми закликаємо народних обранців стати на сторону здорового глузду і не голосувати за цей законопроект. Україні достатньо Чорнобильського лиха, за яке ще тривалий час розплачуватимуться здоров’ям наші діти. Чи можемо ми дозволити собі ще одну таку небезпеку? У переддень світлого релігійного свята, Дня Святого Миколая, Партія Зелених України закликає парламентарів відмовитись від такого страшного подарунка українцям.
Ми звертаємось до представників ЗМІ, громадських організацій, кожного українця не бути байдужим і підтримати акцію, щоби не допустити прийняття цього закону. Приходьте 17 грудня до стін парламенту і скажіть своє «Ні».
На думку ініціаторів законопроекту, густонаселена Київська область краще підходить для відходів ядерного палива (ВЯП) ніж їхня утилізація у Росії, куди до цього вивозили радіоактивні рештки з українських АЕС. Сховище планують розмістити між селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка та Стечанка Київської області. Основний аргумент, що приводять на свій захист ініціатори законопроекту, це економія коштів. Але економія не може здійснюватись ціною майбутніх поколінь.
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ з цього питання відбудеться 14 грудня у приміщені УНІАН о 11-30 годині. Запрошуємо всіх представників ЗМІ та незалежних журналістів небайдужих до проблем, які будуть обговорюватися.

11-12-2009 12:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260527910.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua