першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Правозахисника Валентина Волошина нагороджено відзнакою МВС

16-12-2009 15:38 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260970723.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час урочистостей, присвячених 18-й річниці української міліції відзнакою МВС України "За сприяння органам внутрішніх справ" серед інших нагороджено Валентина Волошина, голову Полтавської профспілки "Солідарність". Нагороду вручено начальником ГУМВС України в Полтавській області, генерал-лейтенантом міліції Михайлом Цимбалюком.
Саме недоліки в діяльності міліції виявлялись центром "Солідарність проти корупції", відомою правозахисною організацією.
Таким чином керівництвом обласної міліції визнано заслуги цієї організації в протидії корупції в органах ОВС та вказано на позитивні зрушення в результаті діяльності цієї правозахисної організації. Як відомо, прокуратура області неодноразово намагалась розгромити дану організацію, арештовувала активістів, незаконно порушувала кримінальні справи, за що судом стягувалась моральна та матеріальна шкода на користь В.Волошина, С.Охріменко та Н.Довбиш - активістів цієї організації.

16-12-2009 15:38 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260970723.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua