першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Києві обговорили питання розвитку гінекологічної хірургії

16-12-2009 21:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260991501.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14-15 грудня в Києві відбулася Міжнародна конференція «Нове «обличчя» гінекологічної хірургії» пам'яті відомого акушера-гінеколога Анатолія Ефименко. Організатором конференції виступив Медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг».
За словами організаторів, впродовж 2-х днів провідні хірурги Європи та України обговорювали найбільш пріоритетні напрямки розвитку гінекологічної хірургії, оптимізації її результатів, а також широке використання малотравматичних ендоскопічних технологій, що покращують репродуктивні функції та якість життя прооперованих пацієнток. «До того ж, – говорять в «Оберізі», – ми прагнули на базі нашої клініки надати можливість практикуючим гінекологам і репродуктологам зі всієї України оцінити рівень і можливості розвитку ендоскопічної хірургії».
Однією з особливостей конференції стали майстер-класи – трансляції «живої» хірургії з операційного блоку клініки «Оберіг», які проходили за участі провідних іноземних фахівців. Зокрема, були проведені лапароскопічна гістеректомія при фіброміомі матки та TVT-obturator-пластика при нетриманні сечі у жінок. Найбільш «свіжі» досягнення хірургічної гінекології вперше в Україні були представлені однопортовим лапароскопічним видаленням кіст яєчника, а також прикладами роботизованих втручань. Операції транслювалися в зал на великі екрани за допомогою сучасної апаратури і супроводжувалися коментарями фахівців, що оперували. У будь-якого учасника конференції була можливість поставити запитання оперуючому хірургу і обговорити з ним ті або інші складні моменти операції.
Як повідомив Перший заступник генерального директора клініки «Оберіг» Олег Петренко, основною метою розвитку ендоскопічних технологій в гінекології, таких як лапароскопія, гістероскопія, гістерорезектоскопія та ендоскопічні однопортові втручання, є збереження репродуктивних функцій жінок. «На сьогодні в сучасній медицині майже 90% гінекологічних операцій можуть бути виконані ендоскопічним доступом. А це істотно скорочує термін госпіталізації, покращує результати лікування, а також якість життя прооперованих пацієнток. Ці малоінвазивні лапароскопічні втручання дозволяють практично без косметичного дефекту позбавити жінку від патології і, зробивши її абсолютно здоровою, зберегти її репродуктивні органи», – додає пан Петренко.
Довідка: МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» (www.oberigclinic.com) - унікальний лікувально-діагностичний комплекс, який побудований за системою «все в одному місці» та надає якісну медичну допомогу європейського зразка.
Операційні клініки «Оберіг» спроектовані відповідно до світових вимог і оснащені хірургічним ендоскопічним обладнанням останнього покоління, від світового лідера фірми Karl Storz (інтелектуальна операційна OR -1 єдина в Україні такого рівня).

конференция.jpg
гости.jpg
зал.jpg

16-12-2009 21:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1260991501.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua