першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЧИ НАСПРАВДІ УРЯД ТА ПРЕЗИДЕНТ БОРЯТЬСЯ З КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ?

17-12-2009 02:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261009176.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чи справді держава вживає достатніх заходів для подолання корупції в Україні? Які основні результати боротьби з корупцією в Україні у 2009 році? Які кроки потрібно вжити державі для досягнення відчутних результатів у сфері подолання корупції?

Відповіді на ці та деякі інші питання ви отримаєте на прес-конференції за результатами виконання проекту “Протидія корупції як один із пріоритетів державної політики в Україні: розбіжнoстi між словами і діями”, в межах якого була здійснено аудит нормативно-правових актів, які визначають державну політику у сфері подолання корупції, а також проаналізовано основні статистичні показники щодо боротьби з корупцією в Україні у 2009 році. Проект виконувався Центром громадської експертизи в рамках проекту “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні “Гідна Україна”.
Участь у прес-конференції візьмуть: Любомир Чорній – голова правління Центру громадської експертизи; Макисм Борода – консультант з антикорупційних програм.

Прес-конференція розпочнеться 22 грудня 2009 року о 16.30. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.
Боротьба з корупцією: реальний пріоритет державної політики чи порожні декларації?

MsWord document
Press_anons_UNIAN.doc

27.50 Kb

17-12-2009 02:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261009176.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua