першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Моральна відповідальність ЯНУКОВИЧА

21-12-2009 11:52 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261389136.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

http://forum.mediaport.ua/read.php?43,438131
http://blog.nso.org.ua/answer/1061/11062/

Шановні співвітчизники!

Інтернетом гуляє інформація стосовно деяких біографічних
подробиць кандидата на Президента Віктор Фйодоровіча Януковіча.
Як на мене, нічого кримінального там немає - як-то кажуть,син за батька...

Але, разом з тим, він все-таки кандидат найбільш вірогідний.
А, відтак спільнота, незалежно від свого вибору, має знати,
хто ж очолюватиме країну.

Про факти.
Якщо одна копія (про начальника поліції Януковича)
може ВФЯ й не стосуватись, таких прізвищ багато, ціле село - Януки,
то друга - з вимогою етапувати спецпоселенця Януковича Федіра Володимировича (родом саме з цього села Януки) з Сталінської обл (нині - Донецька)до Білорусії, для розслідування справи про дезертирство та посібництво ворогу, може мати до нашого фігуранта пряме відношення.

Знову ж таки - не кримінальне, а виключно моральне.
Хоча б у сенсі, як міг (чи хтось допомагав) двічі (а кажуть, що й тричі) засуджений, з таким походженням, отримувати керівні посади, виїзджати за кордон, навіть вступити до КПРС.

Чи не буде можлива залежність від російської влади, якщо вона має на нього компромат,використана на шкоду нашій державі?

Гадаю, що ВФЯ мав би або спростувати, або визнати правдивість тої інформації, а вже люди будуть враховувати це при голосуванні.
А спонукати його до пояснення має широке розповсюдження вищеозначених документів.
Щодо автентичності документів.
У документі, де говориться про спецпоселенця Януковича Федора Володимировича (в біографічних даних В. Федоровича Януковича згадується дід - Володимир) є прізвища працівників НКГБ та НКВД - Чечкова, Зайцева, Лаврова.
Так ось що пише колишній кагебешник Поставнічев:

Генерал-лейтенант в отставке Чечков- фигура в правоохранительных органах известная. Еще возглавляя Дрогобычское УНКВД, он стал одной из главных фигур в борьбе с бендеровщиной. В 1945 году он действительно был начальником УНКВД по Сталинской области. Генерал-майор в отставке Зайцев занимал ответственные должности в КГБ СССР, в 1945 году точно работал заместителем начальника УНКГБ Барановичской области. Старший лейтенант Беленко в 1945-46 годах был начальником ИТК-5 УИТЛК НКВД БССР, дальнейшая его судьба мне не известна. Одним из заместителей Чечкова действительно тогда работал майор госбезопасности Лавров, который в конце 40-х был переведен на службу в систему Министерства государственного контроля. Был, кстати, еще и такой правоохранительный орган.
Что же касается личностей спецпоселенцев, фигурирующих в документе, то здесь лучше спросить работников соответствующих архивных органов Беларуси.

Закликаю до дії
З повагою

21-12-2009 11:52 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261389136.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua