першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вперше в Україні проведено унікальну операцію

22-12-2009 16:08 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261490935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Україні вперше проведена унікальна операція – однопортове лапароскопічне видалення кіст яєчників. Операція відбулася в МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» в рамках Міжнародної конференції «Нове «обличчя» гінекологічної хірургії», що проходила 14-15 грудня в Києві.
Однопортова лапароскопія при кісті яєчника успішно була здійснена спеціалістами-гінекологами клініки «Оберіг» за участі провідного європейського фахівця Стефано Анджіоні (Італія). Для учасників конференції, що приїхали з усієї України, велася пряма трансляція з операційного блоку клініки «Оберіг», оснащеного єдиним в Україні інтелектуальним операційним модулем Karl Storz OR-1.
Особливість виконання цієї операції полягає в тому, що всі хірургічні маніпуляції здійснювалися через одиничний розріз розміром близько 1,5 см. в області пупка, на відміну від звичайної лапароскопії, де для здійснення оперативних втручань робиться 3 або 4 проколи. Через нього ввелися всі інструменти, і хірург маніпулював ними в черевній порожнині.
Перевага даного методу полягає в суттєвому зниженні травматичності та скороченні реабілітаційного періоду – вже через 20 годин після операції пацієнтка була виписана з клініки. Окрім того, косметичний дефект після таких операцій практично відсутній, на відміну від звичайних втручань.
За словами хірурга клініки Миколи Менделя, малоінвазивні, органозберігаючі технології активно розвиваються та широко застосовуються у всьому світі. За допомогою однопортової лапароскопії можна виконувати практично повний обсяг оперативних втручань в хірургії. Але особливо важливо це в гінекології, де йдеться не тільки про збереження здоров'я жінки, але й про її репродуктивні функції, красу та можливість повноцінно жити.
«Однопортова операція – це наступний крок в розвитку малоінвазивної гінекологічної хірургії, – додає пан Мендель. – Вона забезпечує високу якість лікування і, відповідно, якість життя гінекологічних хворих. І, найголовніше, розвиток ендоскопічних технологій в гінекології дозволяє вирішувати основну задачу – збереження репродуктивних функцій жінок».
Довідка: МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» (www.oberigclinic.com) - унікальний лікувально-діагностичний комплекс, який побудований за системою «все в одному місці» та надає якісну медичну допомогу європейського зразка.
Операційні клініки «Оберіг» спроектовані відповідно до світових вимог і оснащені хірургічним ендоскопічним обладнанням останнього покоління від світового лідера фірми Karl Storz (інтелектуальна операційна OR -1 єдина в Україні такого рівня).

операция1.jpg

22-12-2009 16:08 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261490935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua