першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у Форумі українських

22-12-2009 20:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261506554.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

19 грудня 2009р. у Києві Віктор Ющенко взяв участь у Форумі українських націоналістів. Організатори Форуму – низка громадсько-політичних організацій, що сповідують ідеологію українського націоналізму.
У своєму виступі на Форумі Віктор Ющенко підкреслив: “ Коли ми сьогодні говоримо про вибори 2010 року, тут про персони не варто говорити. Тут змагаються дві ідеї. Одна говорить українській долі “так”, а інша приводить Україну до колоніального стану в культурному сенсі та втрати державної незалежності”.
Далі у своєму виступі він висловив перконання, що саме національне становлення має бути пріоритетом перед економічними та соціальними завданнями: “Нація, яка роздерта, буде мати маленьке завдання, буде мати маленькі успіхи” – підкреслив Віктор Ющенко. Далі Президент України заявив, що ключовиим для нього, на виборчих перегонах є політична стратегія щодо продовження демократичних реформ, європейської та євроатлантичної інтеграції України.
“У нас ніколи не вдасться національна розбудова, якщо ключовим, фундаментальним пріоритетом не стане процес національного відродження”, - наголосив Віктор Ющенко.
У своєму виступі на Форумі українських націоналістів Віктор Ющенко висловив жаль, з приводу загальмованості процесів консолідації українства на основі базових національних цінностей. За його словами, законодавча гілка влада ще не опрацювала правових передумов, а українське суспільство не створило достатнього гуманітарного потенціалу, для історичного примирення ветеранів Червоної армії та ОУН і УПА, визнання ОУН і УПА воюючою стороною у Другій Світовій війні, що гальмує процес національної консолідації громадян України.
Учасники Форуму українських націоналістів закликали Юрія Костенка, Олега Тягнибока та Арсенія Яценюка зняти свої кандидатури на виборах президента на користь Віктора Ющенка.
У роботі Форуму брали участь член Центрального Проводу ОУН(д) Віталій Матяш та активіст КМО ОУН(д) Сергій Кудра.


Пресова служба ОУН(д)
http://www.ound.com.ua/ArticleDetails.aspx?a=249

22-12-2009 20:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261506554.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua