першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення до кандидатів на Президента України

22-12-2009 21:47 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261511243.html
Версія до друку // Редагувати // СтертиШановні кандидати на Президента України.
Інна Богословська
Михайло Бродський
Анатолій Гриценко
Юрій Костенко
Володимир Литвин
Олександр Пабат
Сергій Ратушняк
Олег Рябоконь
Людмила Супрун
Сергій Тигіпко
Олег Тягнибок
Арсеній Яценюк

Як громадянин України, який має за плечима 50 років, та аналізуючи реально ситуацію вискажу Вам свою думку. Кожного з Вас, якщо ви будете кожен сам по собі, обдурять і обійдуть наші теперішні "вожді". І це не тому, що ви гірші, а тому що вони і в цьому великі майстри, бо обдурюють всіх нас вже десятки років. Кожного з Вас затмарює бачення себе майбутнім Гетьманом України і тому Ваші добрі наміри підуть в небуття.
Аналізуючи Ваші програми побачив, що вони подібні. Якщо Ви турбуетесь про нас громадян, то в підтвердження цього об*єднайтесь для того, щоб один з Вас ставши Президентом України, зміг реалізувати національну ідею, викладену нижче, під якою ви всі могли б підпишетесь.
Ми - народ України, зрозуміли в чому наша біда. Ми не змогли згуртуватись навколо національної ідеї. Наші теперішні "вожді" не хотіли її бачити. З ваших програм, висловів та дій вимальовується один головний напрям - це людьська гідність українця, тобто мене - простого українця, Вас, а отже кожного з 46 мільонів громадян нашої України. На Київському Майдані, у грудні 2004 року, яскраво проявилась ця ідея, але "тімошенки, ющенки, януковичі, симоненки" замордували її, замість того щоб розвинути і зміцнити. Стид їм та ганьба.
Закликаю Вас припинити розбрат між собою, щоб в майбутньому припинити попрання всіх людських гідностей в нашій державі.
Підтвердіть це в процесі виборчої компанії. Підпишіть в телевізійній студії 5 каналу, в переддень Різдва, звернення до громадян про об*єднання зусиль на шляху утвердження українця, громадянина європейської спільноти, та спільну програму дій з конкретними етапами її реалізації на протязі 5 років. До програми додайте угоду між Вами про спільність дій. Цю програму опублікуйте, завчасно, в тижневику "Зеркало недели". Після підписання спільної програми та угоди проведіть наживо жеребкування з вибору одного з вас, кого ви делегуєте кандидатом в президенти від вашої спільноти.
І не треба видумувати мотиви для відмови від спільних дій. Для мене відмова говоритиме про нещирісь наміру турботи про національну ідею.
Мені, а також мільонам інших українців, що зневірились в можновладцях, майже неможливо визначитись за кого голосувати. Будьте мудрі. Дайте собі і нам можливість проголосувати за зміни на краще, вибравши не одного з Вас, а програму ваших дій. В кінці програми напишіть, що у разі її не виконання ви йдете з великої політики назавжди.

З повагою Михайло Оліфіренко


20 грудня 2009

22-12-2009 21:47 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261511243.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua