першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи буде Ющенко і якою буде Україна.

26-12-2009 20:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261850963.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Питання постає,коли ми читаємо,дивимося,слухаємо майже кожного дня лекції Віктора Андрійовича про націю,національне становлення,національну свідомість на замовних форумах замовної інтелігенції в усіх регіонах під головуванням І.Драча і зі вступними словами від Секретаріату М.Жулинського,на яких чомусь ота інтелігенція як в старі радянські часи пов,язує майбутнє України з однією особою,а не з консолідацією етнічних українців, не з протистоянням намірам В.Януковича захистити Україну від українців,українців від української мови.
Лише окремі виступи учасників форумів нагадують про хворобу української нації.,яка за визначенням професора Анатолія Погрібного,набула ЕПІДЕМІЧНОГО характеру.А вже про єдність дій кандидатів від демократичних,національно-патріотьитчних сил і не згадують.Не згадали про таку необхідність і на установчому з,їзді громадської організації під вибори і під Ющенка з дорогою для українців назвою-Українська Національна Рада,де на заклики із регіонів ( таке маніпулювання громадською думкою ми бачили хіба що в часи панування комуністів,де було мнєніє трудящих) інтелігенція приймає рішення те ж,що і на замовних форумах.А ліберал В.Ющенко, граючи на національних почуттях інтелігенції, горнеться до українського націоналізму,на очах у інтелігенцію остаточно заплутавшись в тлумаченнях нація,національна свіломість,становлення нації і її самовизначення.ТО може ми на виборах скажемо В.Ющенкові і замовній інтелігенції,чому Україна має бути без Ющенка і якою вона має бути?Заздалегідь вдячний за увагу і бажання мати спільне бачення,щоб не помилитися в черговий і вирішальний раз.

MsWord document
ЧИ БУДЕ ЮЩЕНКО І ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА.doc

53.50 Kb

26-12-2009 20:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1261850963.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua